Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto ?
Mislis kad vec ovi ne mogu da navuku kisu daj da mi probamo.
 
Možemo samo da čekamo i nadamo se.Jedino ako je neko pribavio nekakvo ćereslo za prizivanje kiše pa da se udružimo i pomognemo međusobno.
 
A vidi Paora,on tamo prati povremeno dešavanja :bravo:

Tako je,sutra kasno poponde i uveče akcija na jugozapadu,to je tamo Đađov kraj u žiži i okolna brda.

U petak ujutru kažem moguće padavine na severu Bačke i Banata.

Neke konkretnije nestabilnosti tamo u nedelju i ponedeljak se zasad daju.
 
Kimi hoce li biti uslova za kisu u sumadiji sutra u toku veceri? RHMZ javlja za ponedljak cescu pojavu pljuskova.
 
E jeli iko vidi kakvu kisu na tim radarima i sajtovima kod nas pocela da pada i to u par navrata?
 
Ukucaj Tomo ,,RAIN ALARM,,i vide se svi oblaci ukucaj i svoju lokaciju i pokazivaca ti.
 
Ima ovih sitnih oblačića, koji se samo kao tačkice jedva i primećuju ...

ko2015072921000000dBZ.cappi.png
 
Jaoj sto volim :kisa::kisa::kisa::kisa::kisa:bice ::novac::::novac::::novac::::novac::bice:ppozdrav:bice:veseljak::

- - - - - - - - - -

Ostao mi prozor na kolima otvoren,motor napolje ne pokriven ma ko ga sisa da oce kola puna vode da napuni bio bi presretan:osmeh:
 
Ma ovi oblaci garant znaju gde nam je granica,po koji se ko emigrant provuce i to je to.
 
Malo malo pa kisa...vec se plasim da ce cene nasih proizvoda poceti da padaju..... malo se salim,ovim putem izvinjavam svima koji jos vape za kisom.....ali kisa ide na moje njive ko narucena.......par puta je vec padalo u pojasu duz granice i tacno preko mojih njiva...hvala dragom Bogu
 
Poslednja izmena od urednika:
Brate , molim Boga samo tako....s jeseni dva studenta pa ti vidi moju situaciju....
 
Poslednja izmena od urednika:
Onda moras i njih nauciti kako da dozivaju kisu:ppozdrav:.

Kod nas nista posebno kazu bilo oko 3lit,atar se drzi gde je nisko,a ima ga malo,ostalo spakuj i baci.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh