Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E bio bi red da padne malo i u Sumadiji, Vojvodina je koliko toliko dobila, bar neki delovi...
 
Pocela pre 5 minuta, nije nesto jaka ali je bar malo osvezilo I orosilo po usevima!
 
Poslednja izmena od urednika:
sfc_tpr_09.gif

Jutrosnji WRF-NMM pomerio padavine malo juznije nego sinoc,centar bi bio tacno iznad Sumadije znaci nebi smelo da omane a dal ce biti u pravu videcemo za dva tri sata kada bi trebalo da prodje taj front,ovaj prvi krak koji je usao u Srbiju daje slabe padavine ja se nadam da onaj iz Bosne produzi ovamo videcemo kasnije danas.mislim da ce ovih dana biti kise modeli polako posustaju sa vrucinom i sve vise padavina se crta.
srbija_com.jpg
 
Palo jutros od 2.30-2.45 sati nekoliko kapi,ni prašinu nije pokupio.I oko 10 sati poprskalo malo,trenutno je naoblačno i dosta sveže.
 
Nema kod nas ni prasinu nije pokupila i sada vec pocinjem da brinem polako uz puteve i uz strnjike kukuruzi pocinju da podgorevaju,soje su zelene za sada ali grinje rade svoje i polako se sire ko epidemija jedino me tesi sto za razliku od 2012. na stabljikama ima klipova i vec su stigli za kuvanje!
 
Rumuni su najavili pre 2 nedelje da ce mozda biti kise tu pocetkom augusta od 1-5,ako nece tad pasti onda ce ceo august biti suv,tek tamo krajem augusta ce biti nesto od kise,ako je bas tako onda smo ga nadrljali????????????
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh