Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da, ima delova sela gde nije bilo ni kapi.Kod mene na kraju prema Beceju nije bilo ni kapi dok prema N.Sadu vrlo lepo...
 
Kod nas ponovo niti kapi. Grmilo u daljini ali od kise nistaaaa. Bio jako sparan dan, tek sada malo osvezilo.
 
Evo ja gledao u nebo pre smrkavanja a ono malo neba sto je bilo vedro sve nesto ispresecano mlazevima kao da je sto aviona bas sad naslo da prelece i sve nesto sivo rekli nam ameri dosta kise ko je dobio dobio je i najavljuju americki prognozeri pakleno leto je..m li ga njima vise treba kise
 
Poslednja izmena od urednika:
Sta smo mi u Zrenjaninu zgresili...zemlja puca kao da je avgust a ne tek jun...:sta:

Mani ga, ni kod nas nije bilo ni kapi ni prekjuce, ni juce, ni danas. Evo kolega iz KI kaze da tamo bio pljusak... pa takvi su pljuskovi... sta da se radi. Kukuruz mi se drzi jos, soja isto, nadam se da ce izdrzati do kise (ako bude iduce nedelje) a' za psenicu moze i Tisa, vec je kasno.
 
Ja cu da pocnem da kukam na forumu...izgleda da to daje rezultate...od setve je kod nas u Tomasevcu palo oko 30 litara kise...mislim da ce nam sledeca nedelja biti kljucna za kukuruze!
 
Kod nas lep miran pljusak nekih 10-ak minuta.:kisa:

Kikinda pokisla samo malo na izlazu prema Basaidu.

Izgleda da Zoran zivim od livnice prema Basaidu :haha: :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Ja cu da pocnem da kukam na forumu...izgleda da to daje rezultate...od setve je kod nas u Tomasevcu palo oko 30 litara kise...mislim da ce nam sledeca nedelja biti kljucna za kukuruze!

Potpuno ista situacija, i potpuno se slazem sa konstatacijom. Ako bude kise pukovnik, ako ne, onda pokojnik.

A' i u vezi kukanja - i ja sam poceo pre 2-3 dana, jer sam primetio da ko kuka, nakuka :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh