Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I kod nas se spustila ona kako je zovu ,,kupusara"
 
Kako opet,pa nije valjda da se u komsiluku toliko ispadala ovih dana pa da je ne treba vise a ovde nista?
U delu atara gde su mi 90% njiva,i danas još leži voda u redovima(depresijama) ona kiša od prekjuče kad sam pisao da je u dvorištu 12 lit.,tamo bilo brat bratu preko 20 lit.:ppozdrav:
 
U prigrevici ni ispod oluka nije nakislo...

Sve u svemu bedno...
Kad sam ja nekad isao u skolu padavine ispod 5 mm se nisu merile...
 
U Jarošu (sama granica sa bečejskim atarom) je bilo i jačeg leda, kod drugara kukuruz skroz isfronclan. A kod mene u Razlevima prašina...
 
Ovde pada po dana.Od 17h...sta ce ovo biti...bilo bas suvo a sad lepo slusati.Ne staje
 
Do pre pola sata bila kupusarka,a sad se namestio oblak poliva samo tako,i sutra javljaju ceo dan ovako,možda se i skupi neka količina.
 
Ako bude ukupno 10 biće premija. Volim ove natpise po Blicu i ostalim medijima kad najavljuju sušu, a ono bude potp i obratno. Još jednom se dokazalo da je Hrvatski državni hidrometeorološki zavod bio 100% u pravu. Od silnih oluja, grmljavina i nepogoda osta samo jesenja kišica. Bar sad znam kcemu da se nadam kad naši stručnjaci kažu da ce biti stabilno i bez padavina.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh