Vremenske prilike u 2010. godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kod mene pingvini padaju u nesvest :haha: ja oprao danas kola za 3minuta nemoš ući u auto sve zamrzlo
pa oda glicerin itd ali ovo je dobro samo za sveže oženjene samo se konektuje kod mlade i neide nikuda :D :haha:
 
Pada sneg, putari strajkuju milina da se vozis po grdu. 20 na sat. Cistoca strjkuje sve lepse od lepseg, Dok ne pocne da se topi sneg, I durista su bela.
 
pidikanac je napisao(la):
kod mene pingvini padaju u nesvest :haha: ja oprao danas kola za 3minuta nemoš ući u auto sve zamrzlo
pa oda glicerin itd ali ovo je dobro samo za sveže oženjene samo se konektuje kod mlade i neide nikuda :D :haha:
E bas tako,a mi koji smo u braku 10 i 15 god.se konektujemo na.....POLJOINFO itd.I jos ti i to bude sledovano od dece??!! :sta: :zli: :zli:
 
Daju nasi hidmet dugorocnu prognuzu za par meseci u napred ali samo okvirno i veoma lepo prognoziraju,zacudo :sta:. Naravno nije precizno u dan,ali se neki okvir vremena moze znati,znam jer ih pratim vec nekoliko godina.
 
hidmet?
pa to su amateri najveci....bas kako sam napisao,tako je i bilo...razumem ja da se pogresi,al' bas toliko...


odosmo u totalni off.
 
Danas u NS ni krera da isteras na dvoriste, duva ko blesav i sneg putuje snjim. Bbbrrrrr.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh