Vlagometri za žitarice

Odg: vlagomer

agrotraders je napisao(la):
Prodao sam predhodnih godina 10-ak vlagomera jedne Azijske kompanije koji se prodaju u Evropi pod imenom Mueller. Ja sam ih uvozio iz Nemačke. Nemaju usipni deo već sondu koja se zabada u materijal. Izuzetno su praktični i dobro mere. Odustao sam od toga pošto nisam mogao da skupim veći broj klijenata kojima trebaju jeftiniji vlagomeri da bi to uvezao direktno a šta će pisati na njemu(Mueller ili xy) nije bitno. Tačnost merenja je bolja nego na Dickey John-u manje je odstupanje kad više puta merim isti uzorak, dok kod DJ je često razlika veća i od 2%.
Sada su izbacili modele koje sam ja prodavao a napravili 1 koji ima karakteristike oba a i još mogo više.
Vlagomer meri u nekih 36 kultura vlažnost i temperaturu.
Mogućnost povezivanja sa računarom.
Radi na baterije
2ynjjm0.jpg

Ako bih mogao da nakupim 20-ak interesenata ušao bi u to pošto je bila interesantna ponuda ako uzmem 50 komada.
Nisi rekao kolika bi cena bila ako bi se našlo 20-ak kupaca... :cao:
 
Odg: vlagomer

Farmer II je napisao(la):
agrotraders je napisao(la):
Prodao sam predhodnih godina 10-ak vlagomera jedne Azijske kompanije koji se prodaju u Evropi pod imenom Mueller. Ja sam ih uvozio iz Nemačke. Nemaju usipni deo već sondu koja se zabada u materijal. Izuzetno su praktični i dobro mere. Odustao sam od toga pošto nisam mogao da skupim veći broj klijenata kojima trebaju jeftiniji vlagomeri da bi to uvezao direktno a šta će pisati na njemu(Mueller ili xy) nije bitno. Tačnost merenja je bolja nego na Dickey John-u manje je odstupanje kad više puta merim isti uzorak, dok kod DJ je često razlika veća i od 2%.
Sada su izbacili modele koje sam ja prodavao a napravili 1 koji ima karakteristike oba a i još mogo više.
Vlagomer meri u nekih 36 kultura vlažnost i temperaturu.
Mogućnost povezivanja sa računarom.
Radi na baterije
2ynjjm0.jpg

Ako bih mogao da nakupim 20-ak interesenata ušao bi u to pošto je bila interesantna ponuda ako uzmem 50 komada.
Nisi rekao kolika bi cena bila ako bi se našlo 20-ak kupaca... :cao:
И ја сам заинтересован,али прво да чујем цену.!?
 
Odg: vlagomer

Ajde, pošto nas ima zainteresovanih više, i ja sam među njima, imaš dozvolu da postaviš i cenu i uslove.
Štaviše, mislim da bi se nakupilo ta količina na forumu, pa bi to mogao biti zanimljiv zajednički projekat.
U tom slučaju treba odmah da nam daš neki rabat. ::namigivanje::
 
Odg: vlagomer

I ja sam zainteresovan ako je cena prikladna.
 
Odg: vlagomer

Tu sam i ja među zainteresovanim i imam jedno pitanje.Da li ima mogućnosti da se nabavi sa sondom i usipnim delom,jer ne znam kako bih izmerili sa sondom kada idemo kolima da uzimam uzorak? Ovako sa usipnim delom malo nakruniš sipaš i vidiš da li da pališ kombajn ili ne.

Prikaži još ono najvažnije CENU. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: vlagomer

To je mnogo para za taj uredjaj.Ja onda kupujem onakav što je gore pokazan sa sondom i sa prostorom za sipanje za 370€
 
Odg: vlagomer

Probajte se dogovoriti oko količine i tražite količinski popust, jer cena je podignuta za wile oko 60e u roku mesec dana dok je euro mirovao.
Ja sam ga kupio početkom jula,u žetvi. Zasad služi i zadovoljan sam.
Takođe da vidite sa članom @agrotraders, verujem da nije ni blizu cene iz oglasa.
:ppozdrav:
 
Odg: vlagomer

@ abro
da li si ti platio baždarenje kod njih ili si ti radio na neko drugo mesto.
Sad sam dobio ponudu 37000din plus 4000din baždarenje. Wile 55
 
Odg: vlagomer

@ZRENJANINAC
Nisam radio baždarenje a i nema potrebe jer je sam on fabrički baždaren. Baždarenje se radi samo ako ima potrebe za tim tj ako je za javnu upotrebu, silose, skladišta... mada oni ne koriste više takve. Nemoj bacati pare ako nemaš potrebe za tim, pisao sam ti na pp precizan je. Daću ga na baždarenje za par godina radi kontrole ili ako uvedem neku bilj. kulturu koju ne pokriva.
Inače potražio sam račun;
02.07.09 25.245din + PDV (29.789din)
xx.09.09 29.xxxdin + PDV
a sad xx xx xx 37000din ?!
Mora da se traži, a to što se traži ::novac:: :udri: :udri:
 
Takav u Americi kosta oko 500 dolara, meni je zet pre tri dana kupio Farmex mislim da je oznaka MT16 nisam siguran... :D
 
Nazad
Vrh