VLADIMIREC T-25

Što se tiče vladimirca kao pomoćnog traktora to sigurno nećeš pogrešiti mali potrošač dobar na kardanu , moj kolega ima njega i neku italijansku frezu radi sa njim bašte i voćnjak već 6 godina je kod njega u toj kombinaciji i nikakakvih kvarova nije imao
 
  • Like
Reagovanja: amg
Ja ga koristim kao drugi traktor uz T-40 i nemogu biti zadovoljniji. Odlican mi je za manji transport, sejanje (zita), sad mi je u planu da ga upregnem jos sa prskalicom i rasturivacem za vestak. Izuzetno mali potrosac, svaki put se iznenadim kad pogledam na merac.... samo reci hvale imam za njega.
 
samo cu jedno reci :za svoje novce neprevazidjen traktor. ume da malo jede dzigerice ali jedemo mi njega mnogo vise sa prikljuccima i teskim poslovima za koje nije predvidjen. u susednom selu imamo coveka koji sa 2 vladimirca radi 30 ha zemlje. i nece drugi traktor da uopste kupi. da si ranije rekao imao sam vladimirca sa papirima sa kvarom na menjacu za 500eur. kupio ga moj komsija pre par dana kad je video sta ja sa mojim radim.ovih dana treba da spakujemo menjac najverovatnije
 
  • Like
Reagovanja: amg
Vico ajde nadji meni jedan za 500-600e odmah da ga pazarim nebitno stanje samo da ima papire... :osmeh:
 
Gledo sam slicne video zapise vise puta a verovatno i ovaj sve je to jako skupo za nas sirotinju !!!!!!
 
A pardon,nisam se bas zagledao da je 3 cilindra,mislio sam na 2 cilindra motor standardan i samo da se doda turbina!
Izvinite moja greska..
 
I ja bi voleo da imam taj motor sa 3 klipa cuje se ko da ima 6.... :osmeh: Ali kod nas nema cak ni da se kupi nov motor od 2048 a kamoli da bude povoljan...
 
A jel se kod nas uopšte može kupiti novi vladimirac?

NAzalost nemoze vise... Moglo je do skora d ase kupe novi VTZ 2048 ali sad nemoze ni to vise....

Sad kab bi hteo novog vladimirca kostalo bi te oko 20.000 e a mozda i vise a to je previse....

- - - - - - - - - -

Evo sad naslednika Vladimirca stvarno je dobro odradjen... Ima bas dobru kabinu i time se najvise hvale...


A ima i jacih modela kao sto je ovaj imaju i od 85ks i mnogo vece modele...

 
Nazad
Vrh