Virtemberg Ovce

  • Začetnik teme aleksandar
  • Datum pokretanja
Ovo je slikano jutros,tu je sa zenkicom od 5,5meseci.
8zfeci.jpg
24g3s0h.jpg

Post je spojen: [time]1300271241[/time]
_________________________________________________
Nisam ga vagao,4.maja cu ako bude ziv i zdrav.Nadam se da se vidi na fotkama da nemaju lucerku vec taj ljulj i krupan i to mi je sad problem,jer ga bas tako mali tesko jedu,samo zvacu prazno tu dugacku stabljiku,tako da sad moram pod hitno naci dobru luceku,barem da prevucem do pase,koja nece jos sigurno mesec dana. :ppozdrav:
 
Svaka cast kolega, neka su ti malci zivi i zdravi :D
evo sad sam nasao jednu sliku od pre 15-ak dana prvojanjka sa muskim jagnjetom starim 2 dana
nmxqmp.jpg
 
kad covek vidi ovakva W grla, i da hoce nemoze im naci manu.. :ppozdrav: bez obzira koliko neki osporavaju W kao rasu.. :ppozdrav:
 
mada nije mi jasna jedna stvar,ova tema je imala preko 90 strana,a sada samo 61,zbog cega,da li se nesto brise ilii :sta:
 
milan bac je napisao(la):
mada nije mi jasna jedna stvar,ova tema je imala preko 90 strana,a sada samo 61,zbog cega,da li se nesto brise ilii :sta:

Milane, tek sada sam primetio tvoj post, kada je to bilo 90 strana?! Čudno, ko bi i zašto bi brisao!

:ppozdrav:
 
Sava21 je napisao(la):
Slozicu se sa Milanom,kada sam prvi put posetio forum i ovu temu,mislim da sam bio na 85oj stranici.

Daj da se izjasne kolege koje imaju stalno učešće u Temi Virtembarg ovce (miljko, dejan26, mikladinovic, id.) da li im se smanjio broj post-ova, jer bi se sa "brisanjem" tolikog broja stranica izbrisao i veliki broj post-ova!

:ppozdrav:
 
e maestro,pa pre jedno mesec ili dva kada sam postavio neke slike, znam da su bile na 95toj stranici,a i neke stvari koje vise puta citam,ili gledam pamtio sam po stranicama i odjednom se taj br smanjio,ja nisam rekao da se brise vec sam pitao da li se brise,...medjutim kada sam se vracao na neke slike od pre video sam da je mesto slika ponegde samo plavi kvadrat,mozda neki od clanova brisu neke slike ili svoje postove,ali me sad bas to zainteresovalo pa cu kad uhvatim vremena malo pogledati dal je nestalo nesto od onoga sto ja pamtim,izvinjavam se svima sto sam se udaljio malo sa teme,ali zanimalo me je.
Post je spojen: [time]1300533228[/time]
_________________________________________________
strana 39recimo i 15,sad sam bacio pogled
 
Milane,
meni su na 39. strani fotke Miljkovog stada i neke dve sa izložbi u Nemačkoj. Vide se lepo!?! na 15. strani par slika entuzijaste, Šošare (opvce sa kerom) i par fotki dejan26 - sve se vide dobro!

:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh