Virtemberg Ovce

  • Začetnik teme aleksandar
  • Datum pokretanja
kad nece ovi sto imaju stotine ovaca evo ja cu, moram :haha: sveze slike mog stada :D
kako vam se cine, hoce li biti sta od mene i mog ovcarstva ? :ppozdrav:
117fi4x.jpg

dnj6vm.jpg

jsirg5.jpg

b3r80j.jpg

b7bejq.jpg

mm4scy.jpg

2e1rjma.jpg
 
Bogme lepo napreduju,nije proslo mnogo kad su se ojagnjili,ima bas lepih primeraka
Samo napred,bit ce od tebe vrhunski ovcar siguran sam,ti si medju najmladjim nadama ovde:)
:ppozdrav:
 
Lepi malisani,nema sta,bice od tebe ovcar parexelans.:)) :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1288741173[/time]
_________________________________________________
Jedina dobra stvar u ovoj civilnoj vojsci je ovaj full brzi internet.Juce sam slikao neke ovnice stare 69-70dana,svi su blizanci,nisam merio,u nedelju cu po odbijanju.
2r5u813.jpg
a0upa1.jpg
9r5a1w.jpg

Post je spojen: [time]1288766778[/time]
_________________________________________________
Nastavak,ovo su dva najbolja iz te grupe po mom misljenju.
111ksjd.jpg
2mzgnjc.jpg
2jbupdw.jpg
Ako Zema ima neke primedbe oko velicine fotki,slobodno neka odradi korekciju.Pozdrav svima.
 
Lepo momci, dargi mi je da se nesto desava, ne samo neka beda i nemastina o kojoj svi pricaju. Nadam se da spremno docekujete zimu sto se hrane i objekta tice :cao: :ppozdrav:
 
E Miljko gde me pogodi u hranu...danas idem da tovarim 300bala pola detelina pola sejana livada,jedva se dogovorio sa gazbom,mislim da su laksi bili oni pregovori u Rambujeu...Nadamo se boljem i zivimo u iscekivanju istog. :ppozdrav:
 
Edited by Maestro

Evo drugari konacno posle 13 dana uspeo sam da ubacim ovaj moj amaterski snimak mojih zvrkova na pasnjaku,bio je bolji na aparatu,ali sa se morao sabiti zbog ubacivanja,link:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0580HmBTnDY&feature=email.[/youtube]

:ppozdrav:
 
Deki ovo lepo izgleda, samo napred, vidi se da su svime zadovoljeni, ovo na pasi im dodje kao rekreacija posle koncetrata. ::svaka cast:: :ppozdrav:
 
Hvala drugari,drago mi je da vam se svidelo....moze/moglo je to znatno bolje,da se imalo novca i da nije poklano oko 25 odlicnih zenskih jagnjadi,ali sta da se radi kad se namestio takav trenutak...ali bice bolje,nadamo se,vreme je pred nama,ako Bog da mladi smo,pa ce biti i dobrih jagnjica. :ppozdrav:
 
pozdrav svima.jedan sam od novih korisnika i zeleo bih da pohvalim sve ucesnike i da cestitam pojedinima na jako lepim pimerima jaganjaca koje sam gore pogledao :bravo:.imam 21.god.,trenutno sam zaposlen,ali mi je zelja da izgradim svoj biznis kroz stado ovaca.virtemberg mi se ubedljivo najvise dopada,sto zbog konstitucije,konverzije hrane i prirasta,tako i zbog potraznje za tovnim virtemberg jaganjcima u mojoj okolini.proletos sam odvojio nesto novca izabrao 4 lepa zenska virtemberg jagnjeta i ubacio virtemberg siljega medju njih.takodje sam izgradio i novi objekat kapaciteta 20ak grla sa mogucnoscu prosirenja.
zeleo bih da cujem vase savete za dobar start i kako da od ove rase iskoristim ono najboje.
iscekujem vas odgovor i srdacno vas pozdravljam :cao:
 
hvala,hvala.primetio sam da ste dosta upoznati sa bolestima ovaca,pa ako bi mogli da se prebacite na"bolesti ovaca",i pogledate tamo problem koji sam izneo,svaki savet ce mi dobro doci.
 
Ne bih da se shvati kao reklama a pošto moram da smanjim stado imao bih desetak ovaca viška wit
ako koga interesuje nek se javi na PP
 
savo dobrodosao,sve naj,secam se kad sam se ja registrovao na ovom forumu i poceo da pisem u ovoj temi kako sam bio srdacno docekan :ppozdrav: pa ovom prilikom posto nisam dugo pisao zelim da pozdravim dekija26,miljka,urbana,sosaru i sve ostale drage kolege :cao: savo tebi savetujem da procitas i prethodne strane i komentare jer sam i ja dosta tako naucio a postavio sam pitanja milion :cao:
 
Nazad
Vrh