Virtemberg Ovce

  • Začetnik teme aleksandar
  • Datum pokretanja
dnk9c7.jpg

Rajkane,na ovog sam ovna mislio.
 
Ne ovo je ovan Vite paunovica iz Rogace kod guce to je sasvim drugi odgajivac mada ima solidno stado ali neverovatno lici.
A dviske sam kupio kod Laza u Guncatima kod knickog jezera inace sampion svake godine u Kragujevcu sa ovnovima ima negde 80 grla vredelo bi videti njegovo stado.
 
Inace kod Laza se u svako doba godine moze izabrati jagnje sa papirima (koji su precizni) za 100e od 35-40 kg a stado je dosta dobro nadam se da mi urednici nece zameriti i shvatiti kao reklamu jer bih zeleo ljude sa foruma da upoznam sa onima koji na njemu neucestvuju jer nemaju vremena a spadaju u bolje odgajivace kod nas.
 
xaxaxaxaxa,pa rancez ne zezaj,nije unistio moze to jos da se vrati,jesi dobio na plodnosti
 
danas mi se desio baksuz,ovca koja je trebala da se jagnji za 30tak dana ojagnjila se danas,dvojke mrtve,a posle nekoliko casova i ona je uginula,.....stado se umanjilo,umesto da se uvecalo,....jebeno sam popizdeo da znate kolika je ta ovca bila juce je bila zdrava kao dren........

---------- Poruka napisana u 01:01 ---------- Prethodna poruka je at 01:00 ----------

lose je pocelooooo,lose
 
U majku mu,malera...nista desava se to,sva steta u tom bila,nemoj se nervirati,ne vredi,gotovom poslu leka nema!Nadoknadice to druge.
 
Nazad
Vrh