Video igre sa temom poljoprivrede

Зашто сам то урадио? Па због реалности. Када возиш трактор из кабине, теби је звук пригушен и чујем му само трансмисија и минимална бука од мотора. А када пређеш на треће лице чују се прави звуци много јачи. Јер ти када смањиш у целој игри звук ти смањујеш и оне у кабини а и у трећем лицу и нитша ниси добио са тим.

Ево ти линк ка Пуми 165 ЦВХ од Тимбер131, па се сам увери у ово што ти причам...Има да промениш мишљење после овог малог теста...

http://www.mediafire.com/download/62air91ioemv97d/LS15_CasePuma165CVX_v1_4.zip

- - - - - - - - - -

Чак рецимо код тракора који имају могућнсот отварања врата и прозора, чим се исти отвори промени се јачина звука. зар то није реалније, него оно што је понудио џајант са својом игром. Мале скрипте које могу да промене тотално игру. Онај мој холанд што га возим, немож га брже ужит утерати од 4-5км/ч, а да се не загуши. А не као што је у игри урађено да може да иде 9-10км/ч....

Пре сам у ФС13 корситио мод који се звао more realistic, е да видиш кад накачиш аз трактор грубер, па кад почне исти да кмечи чим наиђе на мало већу узбрдицу. Значи за одређени прикључак морао си да имаш одговарајући трактор, комбајни су растурали зрно ако си их терао брже....Овде тога нема....а игра се зове фарминг симулатор....

- - - - - - - - - -

Ево га и Case IH 9230 са мојим пригушењем звука у кабини.....

http://www.mediafire.com/download/pcuvipnucq7w7jr/CaseIH9230+i+upustvo+otpakuj.rar

До душе овде има и малих подешавања пре скидања различитих култура у виду одабира исте и подешавањ брзине доба и наравно паљења ручно истог.....није тешко за подесити...
 
Imam jedan problem u fs15. Neće da mi beleži površinu koju sam oprskao ili bacio veštak, da li ima veze ako igram mapu koja je pripremljena za soilmod a ja igram bez njega, pošto sam probao standardnu mapu i tamo je sve ok?
 
Не треба ти за обичну мапу тај мод, али ако је мапа одрађена за тај мод, онда га мораш имати јер она у свом коду то тражи и онај ко је правио мапу обично каже који су ти модови све потребни за њу да би радила како треба...

- - - - - - - - - -

Џони малк ћеш се начекати јер сам радио дораду тогмода, да касније не буде копиран на хиљду места без мог знања, а и знања самог модера који је одрадио овај комбај а ја добио дозволу да дорадим неке пормене које су више естетске али нема везе...

- - - - - - - - - -

Новии Голланд Россиа:osmeh:

http://www.mediafire.com/download/38d1m0eadcxnxan/NewHolland_CR1090_V1.zip

- - - - - - - - - -

Било је још пар дорада што се тиче неких скриптица, још увек их тестирам....
4tv70j.jpg

5dt5c5.jpg


- - - - - - - - - -

За све који играју америчку мапу, црвена фурија ко створена за њу. Кејсоња 9240, американац са све дуплим точковма напред. Такође убачена скрипта за звук. Поред њега имате моделе 8120, 9230 точкови дупли и 8120 црни...
2mq18qo.jpg

4r4wpe.jpg
 
Тамо где је Холанд, мапа је Сосновка, а долази са златним издањем ФС15, које сам купио када се појавило. Ова друга где је кејсоња, то је она америчка коју добијеш уз обичну игру.

Углавном када купујем њиве, ако их има више јенда поред друге, посечем сво дрвеће, па повадим корење и онда то узорем и тако направим велике њиве. Имам једну мапу, тексас се зове, ту су ти њиве све по 30+Ха..има једна од 250, ако се не варам и правељена је углавном за мултиплејер јер је лнемогуће играти је сам...

- - - - - - - - - -

Заобравио сам да окачим линк ка овим кејс комбајнима


http://www.mediafire.com/download/8o6cpl22yn1dd6z/FS15_CIH_Combines.zip
 
Jeste da tako izgleda ali nije to :osmeh: Imam kalk mod i dok sam spremirao drugar prošao sa ciklonom i razbacio veštak a poklopilo se i u isto vreme počeo da pada sneg :ideja:
 
Galicije83, veruj mi da nisam jos stigao da skinem tvoje modove, ali se cvrsto nadam da cu sutra stici i isprobati, pa ti javljam utisak.. Mada ne sumnjam u tebe :) :) :) Ali na osnovu tvog pisanja, ja zakljucujem da smo ti i ja dva totalno suprotna igraca, ti npr. volis da je to sve realno, dok je meni realnog preki glave i sednem za igrom samo da mogu da kupim i isprobam nesto sto u "real life" dodje misaona imenice.. Nerviraju me spori kombajni i traktori, tako da ponekad koristim mod za teleportovanje, prvi mod mi je "money mod", najdrazi su mi modovi od NOS team-a, gde su traktori od 1000 ks.. Vidim da ti uzivas u igri, dok ja nemam zivce za to... U svakom slucaju, tebi svaka cast, ja tako ne bih mogao.. :) :) :)
 
Види баћа, само Холанд је колко толко реално урађен, до душе и онај кејс 9230. Он ти иде 10км/ч, али има расип, који мораш да подесиш да буде што мањи. Убацио сам му ја био скрипту да иде спорије, тј. од културе до културе му зависи брзина рада, ал је често игра пуцала, па сам одустао од тога. Слабо ја ту игру играм. Седне викендом онако мало да се изиграм сат-два макс и то је то. Немам живаца за дуже или кад дорађуејм по који мод, пнда ту има мало више посла, пали игру, гаси игру, пробај ово пробај оно....Али волим да модови што лепше и реалније изгледају. Ко онај фенд од АГО моддинга. Брате још увек је у бета фази а изгледа феноменално. Пази има крути предњи мост... а не ко ови из игре да ти точкови и предњи и задњи иду горе доле, тресе му се кабина, а то еј још у 2013 убацио тај АГО, крут мост, кабина на опруге и шта ти ај знам кретање преко реверзера напред назад, паљење преко дугмића у трактору светала, блокада, погона на сва четири точка и мноштво других ствари па су том лику други модери покупили те скрипте и сад као они нешто раде. Ја те скрипте дорађује и преправљам да се што реалније машине понашају у раду и увек питам модера да ли могу то да урадим за своје потребе. Никада нису рекли немој, ал ису рекли не објављуј мод на сајтовима и то је то. ЈА их поштујем јер су уложил исвој труд у ту игру и тај мод, да би сви ми остали могл ида се играмо.

Сад чекам Кејс Оптума, који ће нажалост бити само за доноре....
 
Nazad
Vrh