Video igre sa temom poljoprivrede

Da li postoji mogucnost prepravljanja mapa iz 2013 u 2015fs? Igram farming jos od 2008 kad je prvi izasao, i najbolja mapa ikad mi je Vojvodina iz 2013ke, i dalje ponekad igram 2013ku zbog te mape. Bilo bi odlicno kad bi se mogla prebaciti nekako u fs2015!

Probao sam dosta mapa u 2015ki, i nije mi ni jedna nesto posebno, sad igram Gold Edition kad imam vremena.
 
Може да се пребаци ал ије то огроман посао и зато је лакше скинути ону која је рађена за ФС15, него преправљати постојећу...Многи трактори још увек нису пребачени из 13. у 15. а који су одлично били урађени у 13.
 
Моја фарма се малко поновила са моћним Кировецом К-700А и новом сејалицом, марке ведерштат...
2i7mhhl.jpg
28mekq0.jpg
 
Постоји лак начин да се заради новац, а то је сеча шума, ако хоћеш да на брзину зановиш механизацију, без улагања....Тако да не користим читове јер нема потреба за тим...Налетео сам јуше увече, да је чипс од дрвета био 2 пута скупљи, што начи око 1000Е/т, тако да сам врло брзо зарадио преко 200 000 евра....
Кировец иначе није скуп, јер је стара машина, аплус још је и у класи до 230кс, где сви трактори коштају преко 200 000....Плус кул ми је јер играм руску мапу, па реко да га протерам, пре него ли купим нешто новије тиам кејс или њу холанд, можда чак и клас трактор од 230кс има пар доличних модова које сам скинуо..

Можда и протерам нобог Оптума за пар дана, треба да радим на њему скинове, а договорио сам се са тим моделатором, да ћу му помоћи а да ми он да тај мод, ејр ће се плаћати ко буде хтео да га има. таман да малко зановим фотошоп вештину....
 
Постоји лак начин да се заради новац, а то је сеча шума, ако хоћеш да на брзину зановиш механизацију, без улагања....Тако да не користим читове јер нема потреба за тим...Налетео сам јуше увече, да је чипс од дрвета био 2 пута скупљи, што начи око 1000Е/т, тако да сам врло брзо зарадио преко 200 000 евра....
Кировец иначе није скуп, јер је стара машина, аплус још је и у класи до 230кс, где сви трактори коштају преко 200 000....Плус кул ми је јер играм руску мапу, па реко да га протерам, пре него ли купим нешто новије тиам кејс или њу холанд, можда чак и клас трактор од 230кс има пар доличних модова које сам скинуо..

Можда и протерам нобог Оптума за пар дана, треба да радим на њему скинове, а договорио сам се са тим моделатором, да ћу му помоћи а да ми он да тај мод, ејр ће се плаћати ко буде хтео да га има. таман да малко зановим фотошоп вештину....
Ako ista vise mrzim u toj igrici, je upravo ta seca sume, osim ako mi neko drvo ne smeta na ulaz u farmu... Nisam taj tip... :) :)
Nego, da li si dobio uz igricu, onu knjigu, modeliranje za pocetnike ili dummies kako oni ludaci napisali?
I jos nesto, posle uplate tamo, daju ti link ka orig. Igri ili na koji nacin dobijes igru?
Cekam, ako bude neki novogodisnji popust, da se pocastim, mada za sve imam vreme, samo za to ne :(
 
Види браћала и мени је мрско да сечем шуму, али то ти је најбржа лова ако хоћеш да купиш малко бољи трактор и прикључну механизацију у старту....Да не дужим око овога..

Када одеш на њихов сајт купиш игру, оставиш свој мејл. Када уплата прође, они ти на мејл пошаљу линк и серијски број од игре. Све што треба да урадиш је да кликнеш на тај линк и да када почнеш да скидаш игру убациш код, који је микс слова и бројева...И то је то...

А ово ти је најбоља куповина , јер од овога неће бити јефтиније и за 22 евра добијеш и FS15 и Gold Edition преко стима....
http://www.g2play.net/category/22599/farming-simulator-15-gold-edition-steam-gift/
 
Extra je ponuda. Koliko sam uspeo da izguglam o nacinu placanja je da moram da imam u nekoj banci devizni racun i da mi daju VISA karticu na koju se ceka nedelja do dve... Probacu do kraja nedelje, ako nadjem slobodno vreme, da obidjem banke i da vidim ko moze da mi izadje u susret, inace nista nije komplikovano, samo mora imati strpljenja..
Hvala ti na svemu.. :) :) :)
 
Одеш лепо до интесе и кажеш им да ти треба интернет картица. Њено одржавање кошта те О динара или О евра годишње. Ја је имам па скоро 4 године и ко зна шта сам са њом све куповао по нету, од игара за рођенданске поклоне, преко ствари. Иначе то је ВИСА електрон картица намењена искључиво за куповиму путем интернета...Плус још имаш девизни рачун, а обавезно активирај и доларско плаћање, јер некада неке ствари буду јефтиније у одларима него у еврима...
 
Da, da.. Video sam da Intesa to nudi... To je vecita stvar koja otvara mnogo mogucnosti... Nego mi je zao samo sto u zivotu nisam kupio nikad original igricu i mislio sam da nikad ne kupim, jer jednostavno je ovo Srbija i sve se moze :) :) ali izgleda se vremena menjaju :( :(
 
Мораш да га прекопираш у фолдер тамо где ти је инсталирана игра, а верујем да имаш и упуство у њему шта треба да урадиш. Вероватно да је сем крека потребан и серијски број и то би требал ода се нађе у том фајлу, ако не онда стварно ти преостаје једино да га потражиш на нету...
 
Moraš da imaš onaj program Daemoon tools lite pa da sa njim otvoriš ili tako nešto slično znam samo da treba taj program.
Evo kako izgleda multiplej sa više igrača
slike.php
[/URL][/IMG]
 
Kupi odma 577.:)

- - - - - - - - - -

Galicije, daj pocni da igras americku mapu.
 
Nazad
Vrh