Vesti-novosti-obavestenja

Da se malo odvojimo od politike evo jedan malo drugačiji tekst, mnogima zanimljiv

Terapije i lek za giht - izvor bastabalkana.com

Giht se prepoznaje po tome što se bol najčešće javlja u zglobu palca na nozi. To uverenje da je samo to pokazatelj gihta, mnoge je odvratilo od pravovremenog odlaska lekaru i mnoge je lekare zbunilo da ne posumnjaju na giht. Da razjasnimo jedan medicinski mit koji nije u potpunosti tačan – giht se prepoznaje po bolu u palcu noge: Bol izazvan gihtom se može javiti na bilo kom mestu u telu, jeste najčešće vezan za palac stopala, ali to je svega u pola slučajeva, u ostalim slučajevima se može javiti u kolenu, ramenu, laktu, vratu, krstima, čak i u mekim tkvima.
...
Da se razumemo odmah, prirodni lek za giht ne postoji. Nijedan prirodni lek za giht ne postoji, iako ćete na internetu naći gomile nekih besmislica i magičnih lekova, koje sve možete da zaboravite, jer ne postoji prirodni lek i regulator raspada purina u vašem telu. To još niko nije pronašao. Ono što se zove prirodni lek za giht su samo sredstva koja pomažu da se smanji bol od upale i artritisa, ali da se dobro razumemo, to slabo deluje i neće vam pomoći kada vas uhvati baš jak bol.
 
Za sve vozace koji kracim putem zele da dodju iz Backe u Srem:


Published on Dec 7, 2014
Posto na internetu ima vrlo malo informacija o ovoj skeli, napravio sam ovaj video sa nekim osnovnim informacijam za sve oni koji zele da je koriste a neznaju gde je, kako funkcionise, koliko kosta i sl...
Skela na svaki pun sat kreće s pristaništa u Beocinu prema Futogu i na svakih pola sata ide u suprotnom pravcu. Mislim da to nije fixno vreme, vec da ukoliko ima vise vozila i potrebe, prevoze i cesce. Cena za automobil, bila je 300din (sa putnicima, nebitan broj) , a samo za putnike 50din. Vise informacija mozete dobiti na br telefona sa vizit kartice;
062-448-360
063-586-194
064-2813-481

Snimak napravljen 05.12.2014
 
E sada smo ga nadrljali, po mom misljenju sada ce oni kojima novac nista ne znaci da prave filmove (kao u africi sto je holivud pravio) dace koju donatorsku veceru gde ce organizatori pola toga da strpaju u svoje dzepove, kupovace stanove zemljista posede i pogodite ko ce raditi za dnevnicu kod njih??? Mi . Pa zato neka nam je sa srecom:osmeh:
 
Nazad
Vrh