Vesti-novosti-obavestenja

Pre od prilike 2 godine nam je profesor pricao kako je Nemac dobio Nobelovu nagradu pre nekoliko godina jer je smislio resenje sta uraditi sa iznutircama i glavama zivotinja koje oni ne jedu(mislim jeli bi da su gladni kao Afrikanci) imali su strahovite probleme sa viskovima i deponovanjem,pa je covek predlozio spaljivanje i dobio Nobelovu nagradu.
E onda se pojavio Srbin i zaje** Alfreda Nobela i Nemca zajedno,pa nama uvozi te glavurde i dzigerice,malo samelje i posli,pa kaze "Nista bez ********** " .

Nama u ovakvom obliku izgleda stize zapadni izmet:

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/t...na-zapadu-ne-jedu-ni-zivotinje-clanak-1588635

P.S.

Jeste da ne cenim novinu tipa "kurir", ali ovo se mora procitati i zgroziti ako je istinito.
 
Poslednja izmena:
Пре неког времена сам "окачио" рецепте с оваквим и сличним компонентама и тешком хемијом за везивање воде и састојака у"месним"прерађевинама у знак протеста и наук шта купују потрошачи и погрешио сам.Не прође дан да не добијем питање где има да се купи тај отров од хемије.Језа ме хвата од безобразлука појединаца који би само да уштеде и преваре кога могу без обзира на здравствене последице како својих најближих тако и оних око њих који би јели такве производе.
 
Nama u ovakvom obliku izgleda stize zapadni izmet:

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/t...na-zapadu-ne-jedu-ni-zivotinje-clanak-1588635

P.S.

Jeste da ne cenim novinu tipa "kurir", ali ovo se mora procitati i zgroziti ako je istinito.
Na zalost istina je.Znam za coveka vozaca,koji je dovozio pileci MOM iz Nemacke.Sto je najgore,oni to i vode kao otpad,te ga ne higijenski i lageruju i tovare.Isti covek je vozio i jagnjetinu za poznati lanac,koji ne bih javno da imenujem.Isti je vec bio na netu u raznim mesnim aferama.Jagnjetina je na akciji i iskljucivo leve plecke.E sad zasto samo leve,mozemo naslucivati.
 
Kupis tovni pilici i miran si :) Ili zeke ili sam tovis, kupovina je postala lutrija, uvek u igri, a nikad dobitak....
 
Cika Dusko nije to tajna,bivsa industrija mesa Srem Sid je imala takvu masinu,gutnes kosi,a izadje samleveno kao pena i samo pravi salame za sirotinju raju.
 
Nije tu problem mašina nego loša ishrana i držanje stoke. Nekad se znalo da nije domaćinski ništa bacati od životinje, ali su one hranjene prirodnom hranom i dobro držane. Danas se krkaju zagadjenim koncentratima i antibioticima zbog lošeg držanja i loše hrane. Svi ti toksini završe u masti pa onda treba odbaciti te delove kao neupotrebljive. Gde je tu računica.... Niko se ne pita kakvu slaninu jedemo od svinja hranjenih koncentratima.

Deda i Sama pa okačite te stručnjake javno!!! ma za mu.a ih treba okačiti...
 
Da , ali zaaaaaašto mi opet sve izokrećemo naopako ? Ako je taj MOM recimo štetan po zdravlje i ako je recimo zabranjen na zapadu , zašto se onda kaže "truje nas zapad" ? Pa kod njih je zabranjeno , naše firme kupuju i uvoze , naši carinici puštaju preko granice , a naši inspektori puštaju na police , i sad nisu naši krivi nego njihovi ? Ja il sam lud il moram da se napijem i pridružim većini .
 
Ima tu i pritiska zapada.Uzgred sami smo se namestili,da nas mogu pritiskati i naravno pohlepe nasih pojedinaca,cija deca to sigurno ne jedu.
 
https://www.facebook.com/USEmbassyS...37417422767/10152846206127768/?type=1&theater



[h=5]U.S. Embassy Belgrade
[/h]4 hrs ·




Opažanje i stvarnost: Prema podacima Kancelarije za evropske integracije i Informacionog sistema za koordinaciju razvojne pomoći u Srbiji SAD su najveći pojedinačni donator bespovratne pomoći u Srbiji. Istraživanje Delegacije EU u Srbiji i Medijum galupa pokazuje i da je mali broj Srba svestan ove činjenice. Šta mislite zbog čega postoji ovoliki disparitet između mita i stvarnosti?





 
Jedan od najvecih dobitaka su uzrocno posledicne bolesti.:osmeh:
105070436815644486067375.jpg
 
Poslednja izmena:
Pokreni životinju u sebi - izvor bastabalkana.com



scena iz reklame za VIP mobilnog operatera

Nema zbora da je ova akcija usmerena ka klincima, a onome ko zaista želi da vidi poruka je jasna: u jednom olakom, prividno opuštenom tonu, deci se sugeriše da je veoma šarmantno ako su tetovirani ili izbušeni. Normalnom čoveku se od ovoga diže kosa na glavi – nije teško pretpostaviti da će neka deca potrčati da se tetoviraju ili buše obraze, da bi dobila kompjuter na poklon. Uopšte me ne bi čudilo da uskoro pokrenu akciju poklanjanja digitalnih fotoaparata za konkurs za tinejdžerke za najbolji selfi sopstvene zadnjice. Skrivena poruka glasi – budi majmun i radi šta ti se kaže, a za uzvrat ćeš dobiti nagradu. U čemu je tu izuzetnost, osim u psihologiji stada – najbolje ovce, najbolje prolaze?

Tekst je malo oštriji, ali mene zanima ko je dopustio da se to emituje na televiziji.
 
Nazad
Vrh