Vesti i obaveštenja

jugi, odgovor na tvoje pitanje možeš pročitati u ovom tekstu.......... u svakom pogledu sve nas je manje i manje.....:

http://www.blic.rs/vesti/vojvodina/...e-svake-godine-25000-stanovnika-manje/zeht66l
Prosto neverovatno, svake godine izumire 20-25 hiljada ljudi nekoliko desetina hiljada ode, a za izbore uvek isti broj ljudi... Nas je sve manje, bice za koju godinu prvi komsija na svakom drugom kilometru..
 
Prosto neverovatno, svake godine izumire 20-25 hiljada ljudi nekoliko desetina hiljada ode, a za izbore uvek isti broj ljudi... Nas je sve manje, bice za koju godinu prvi komsija na svakom drugom kilometru..

Ja na primer, nemam ni jednog prvog komsiju, sve kuce oko mene su prazne. Na izbore ne izlazim vec dobrih 30 god. a uvek pred izbore kad dolaze promoteri da promovisu svoje stranke, barataju nekim podacima gde se vidi da sam na prethodne izbore izlazio i glasao.
 
Prazan glasački listić nikako neubacujte u kutiju, tu se najlakše i najviše mulja (oni sami zaokruže šta hoće), isto tako i sa izšvrljanim-nevažećim listićima.
Ako ne želite da glasate za stranku na vlasti, a da vam oni nebi ukrali vaš glas, najsigurnije je da izađete na glasanje i glasate za neku drugu stranku (tako imaju najmanje šanse za muljanje).
Kada na sve to muljanje dodamo još i zaluđenički odziv njihovih glasača, gotvo da je već unapred sigurna pobeda ovog što nas truje svakodnevno u svim vestima ::sramota::
 
'Naši' iseljenici u Kanadi prave rakiju u podrumima svojih kuća. I to tako tajno jer da ih vidi prvi komšija bi ih otkucao...
Biće interesantno da vidimo kako će inspektori da obiđu sve kazane u zemlji i da kontrolišu da li pečeš ili ne pečeš rakiju i koliko imaš rakije u podrumu. Naravno da, ako se prodaje na pijaci ili na veliko onda i treba da se plaća porez jer je to biznis. Ali stotinak litara uvek može da se proda-pokloni prijateljima i to ne može niko da spreči.
Ovo u Bugarskoj je napravljeno da bi se što više smanjila proizvodnja i da bi Bugari umesto rakije pili i britanskog viskija i francuskih vina i nemačkog piva.
Ali Bugari vole rakiju... i Srbi...

Barem tako mislim... što ne znači da sam u pravu....
 
to je istina ili je i on jedan od mnogih manipulatora?
više ni sam neznam sta je zbilja a šta lažu
 
Nazad
Vrh