Vesti i obaveštenja

Traze da se plati naknada za odvodnjavanje zato sto se to placa Vojvodina vodama i to ide u pokrajinski budzet. Pokrajinski fond se finansira iz budzeta. Sto vise priliva to vise para za kredite. Logicno.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
I moja pliva svake godine, ali samo sredina njive, pa je time još gore, jer ne mogu nikako da uđem na donju stranu njive, jer na sredini bude vode i do 30-40 cm...
Naravno Haračlijama redovno plaćam ovu naknadu...
 
Za plivanje njiva odgovorna je lokalna samouprava.Kod nas je skoro cela kanalska mreža sređena u nekoliko proteklih godina.Ostalo je još nešto malo i ceo atar je obezbeđen.2014 prilikom potopa jasno se odrazilo čišćenje i uređenje kanala u odnosu na periode kada su kanali bili poluzatrpani i prljavi.
 
I kod nas isto sve do i jednog jendeka koji je bio obrastao drvecem je ociscen ali od drveca i moglo se po 2 crvene kubik uzeti i to koliko oces,a imalo je svega bagrema,dzanje,orasi,topole,...
 
Neznam za koju temu bi ovo bilo, pa hajde ovde da objavim:
Za sve dobre ljude:
Hitno potrebna jazavicja mast kao lek za devojcicu koja je tesko bolesna!.Ako neko ima ili zna ko bi imao neka mi javi na p.p.
 
Ja se pre svega pitam, zar vas je ostalo toliko ''mnogo'' da ce svaki gradjanin znati svog policajca?? Neke ideje podsecaju na ''teletabise'' :D
 
Nazad
Vrh