Vesti i obaveštenja

Kad si iz Bratunca sto se tako interesujes oko opstine Backa Palanka? Zao ti tog sina u Palanci sto ne zna da se brani pa da mu ti pomognes.
Ja se neinteresujem oko Bratunca, a da ti iskreno kazem ni ne znam tacno bas gde je to.
 
Visekruna je opasan lik. NA dalje od njega, a Zika je alkoholicar ako niste znali :osmeh:

Meni je od svega samo jasno da je puno hektara (u lepim tablama) u igri ::novac::
 
Ma laganica Srdzane, sve se zna. Culo se za nas I kod brace u Rusiju! :osmeh: A ti Putine, da mi pozdravis Medvedova.
 
Visekruna je opasan lik. NA dalje od njega, a Zika je alkoholicar ako niste znali :osmeh:

Meni je od svega samo jasno da je puno hektara (u lepim tablama) u igri ::novac::
Нема више табле,зато га и боле,добио шећер од бриге ко ће узети карађорђево,дал Арапи ил домаћи олигарси њему пред носом...јбг кад није убо бетонску међу :)
Јаноше наравно :ppozdrav:
 
Ovaj Put i da mu covek poveruje, pravi se nevest, a sve zna. Pitam ja vas kako sve zna, a zivi 172 km daleko od Backe Palanke.
Inace evo da vidite sta su dali MK, a sve je drzavna zemlja koja ima vlasnike !

n3lvo9.png
[/IMG]
 
plaćaš pro verziju gogle eartha? :ppozdrav:
opet ćeš reći da te provociram,ali ipak to neplaca baš svako :cao:
 
Горане па како да испрати све где је подривао ?
Ма човече нисам ја невешт нит се правим,старији сам од тебе доста да познајем и људе и НАРОД,знам шта си урадио и шта сте радили и где сте то радили..
Па долазили сте код мог кућног,ратног пријатеља да платите арендију више тј да отмете од човека коме даје...Орали сте ноћу и подривали парцле ВУ карађорђево јер сте Богом дани да ви то орете,а не неки тајкун иако НИЈЕ ВАШЕ нити имаш везе са њом..под вас мсм на ваше удружење и то свака будала зна.па да седнем са комшијом код сина на шору почне ми причати о будалама које су упале у државне парцеле ноћи,каже лас вегас сунце ти богово...
Обавештен сам и не дам ти мира јер си такав фолирант у три лепе..боли тебе патка и за србију војводину и село,жељан си земље да ти раде машине џондике холанди да имаш капитал..зато смањи доживљај.
 
Znao sam ja da su babe na klupicama jace nego internet, a evo sad i potvrda !
Treba uvesti dodatnu temu ili babe sa klupica ubaciti u urednistvo. Ipak vesti su vesti.
 
Gospodine paorpaor ja vama nemam potrebu da objasnjavam odakle sam ja, rekao sam odakle sam a vi mozete da verujete ili ne. Zasto ste onda vi (vas 80) razorali tu zemlju bez licitacije? Mislite da ste onda posteniji od tajkuna koji su na licitaciji uzeli zemlju pa nisu platili? Ili se jednostavno bojite da ce opet neko ponuditi vise na licitaciji pa vi necete moci da radite tu zemlju!? Zasto se niste toliko bunili kada je Kostic kupovao secerane? Ili kada je bivsi ministar Petrovic postao cuveni mlekar? A nesto ne mogu da se setim da se iko pobunio i kada je Jerkovic kupio Agrobacku ili Miskovic kada je kupovio pola Celarevskog atara. Sreca pa ne moram da se poistovecujem sa ljudima koji se bave mutnim poslovima (bio to Milicevic, Libelula ili cak neko od lokalaca). A zemlja je u vlasnistvu drzave i drzava moze sa njom da radi sta god zeli, zato se ide na izbore i vladajuca vecina odlucuje o takvim stvarima. Svidelo se to nama ili ne. A sada vas tangira sto neki tamo arap kupuje zemlju i uzima u zakup. Ili je mozda samo vase misljenje ispolitizovano!?

Човек све лепо написао и објаснио....Џабе ловиш у мутном и извлачиш се на такве јефтине фазоне пребацивања теме.Иначе човек из Бача.
 
A iz Bratunca, a zna i koja je ulica u Tovarisevu najdza. E Put, ko te ne zna skupo bi te platio.
Jedva čekam da mi budeš sused!
 
Nazad
Vrh