Vesti i obaveštenja

Sta bi reko Nobel,da je kojim slucajem ziv,ko je sve dobio njegovu mnogo vise no prestiznu nagradu.Mislim da je ovo svetsko priznanje devalvirano zadnjih godina.Dati nekom iz Monsanta Nobelovu nagradu za hranu je kao dati je Dr Frankenstajnu za zdravstvo_Ovaj stvorio cudoviste,a ovi iz Monsanta od nas postepeno stvaraju cudovista.Jedino pitanje koje se namece je -Kuda ide ovaj svet? Odgovor ne moze biti drugaciji sem apokalipticnog.
 
Па ако је Бил Клинтон добио, па Марти Ахтисари, што не би и неки Монсанто. Девалвирано то давно, и остао само шоу за новине типа булеварске штампе.
 
Ja mu onda dođem budala teška što verujem da će neko odgovarati za skandal sa robnim rezervama. Spadam u onih 9% naivčina po tom pitanju, a za ostalo sam u većini.
Četvrto pitanje je loše formulisano .Trebalo je da glasi - Dali mislite da će pravi krivci odgovarati za prodaju... ,ovako svi znaju da će neka sitna boranija biti krivac a organizatori će se smejati sa distance i vikati "udri lopove mamu im lopovsku":osmeh:
 
Zemlja lopovluka i neodgovornosti.Samo najsitniji dzeparosi i mi ucesnici u saobracaju placamo kazne za gluposti i sitne prekrsaje.Sto je veci lopov to ima vise privilegije u ovoj zemlji,a ujedno snosi i manju odgovornost za svoja (ne)dela.Pa za ovakve stvari treba javno vesati za jaja a ne zamoljavati da se ukradeno koliko-toliko vrati.I na kraju puj pike,igrala se deca,ako se nesto vrati dobro je,ostalo pojeo vuk magarca...Nekoliko dana zabave za medije i ovaj napaceni i nemocni narod i opet jovo nanovo.Dok god se ne bude javno vesalo za jaja za ovakve lopovluke mi cemo se i dalje krstiti i iscudjavati drskosti raznoraznih spekulanata,politikanata i ostalih seronja sa nase tragikomicne scene,a mnogo vise tragicne.
 
A mene sinoc slikaju kamera na raskrsnici Cvijiceve i Zlatka Cervara otprilike...Zeleni talas isao sam 60 a dozvoljeno je 50 i ocekujem cestitku ovih dana.I sad,mi smo majmuni vadis pare iz dzepa i placas,a ovi koriste drzavnu zemlju,drzavnu hranu,trguju-spekulisu sve i svasta i mole se da isto vrate!Ej pa ko je ovde lud?!Idem u zatvor,necu dinar da im dam,pi..a im ma....na !
 
Опа, нисам знао за ово. Задњу казну сам измирио прошле године у ово време кад сам вадио нову возачку. Морао сам да платим пошто било свеже.
 
Kako nam je krenuo standard,obicni smrtnici nece nista ni voziti.Gospoda ce lepo imati rasterecen saobracaj pa ce moci stisnuti gas na svojim posteno zaradjenim dzipovima.
 
Nazad
Vrh