Uzgoj paprike -opšta tema

  • Začetnik teme oblak
  • Datum pokretanja
Setih se nesto, pitanje za sve. Cime zalivate rasad po nicanju? Mislim na preparat.

Sent from my SM-T110 using Tapatalk
 
@petrovicnikolaaa
Indoor je kacio slike, mislim prosle godine, sa naslagim kontejnerima jedni na druge.Secam se da je na toj gomili bilo bas mnogo kontejnera, a na malom prostoru.
E sad u kojoj temi nisam siguran......... mislim da je bilo u proizvodnji rasada.
Ja u plasteniku imam sve instalirano mogao bih da grejem, ali nekako nisam nikada razmisljao o tome.
 
aomgpMX.jpg

v5bsT70.jpg

UPtiiyo.jpg


može pomoć šta se ovo dešava dali je botritis ili nešta drugo
 
zadnje čime je prskana je bio confidor ali na nekim biljkama ima to na nekima ne tako da neznam jel nasmetalo prskanje ili je botritis danas sam prošo sa switchom

- - - - - - - - - -

više izgleda ofureno onako kao vodenasto
 
Jel ti je ovako na celom rasadu ? Ne deluje kao nijedna poznata bolest po meni.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
@ kikoporto
Da nije tebi kapalo na pojedinim mestima sa konstrukcije plastenika?

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
neznam kad sam prsko dosta sam sporo išo da što bolje okupam ali zašto onda nije po cjelom nego ima biljka zaražena druga donje ništa nema, a ovo o kapanju to me je več jedan lik pito dali je kapalo neznam možda je kada neložim bude dosta rose unutra sve su flanci mokri
 
@kikoporto,u svakom slučaju sad moraš sa nečim protiv botritisa i onda dobro zračiti protiv vlage,možda ako ti nije teško,oštečene malo grupirati.Jednom mi je jedan poznanik rekao da je nekad bolje za biljku 1 stupanj niža temp nego dva previše.LP
 
Nazad
Vrh