Ursus

znam da moze da je ugradi svaki mehaničar ali sam misleo da postoje oni koji poseduju prednju vuču samo im oteras traktor i dobijes uradjeno ,tako nesto bi mi odgovaralo
 
Kome nebi :D Mislim da moze da se nadje komplet prednji most na nekom nasem ili inostranom otpadu, nisu bas mnogo jeftini, ali isplati se.....
 
Novi ursusi.
2pyb8rm.jpg

Post je spojen: [time]1300758708[/time]
_________________________________________________
5kk2ls.jpg

Post je spojen: [time]1300780328[/time]
_________________________________________________
2rrufps.jpg

Post je spojen: [time]1300801965[/time]
_________________________________________________
2i1z2td.jpg

Post je spojen: [time]1300823589[/time]
_________________________________________________
no9i7m.jpg
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=r7WjvQDMDVk[/youtube]
Post je spojen: [time]уторак, 22. март 2011. 16:36:27 CDT[/time]
_________________________________________________
Meni izgledaju solidno.Taj iznad od 110 konja kosta 40.000 u osnovnoj opremi, znaci bez klime bez EHR bez prednje hidraulike sa 4*25kg tega jos cetiri se doplacuje. Ima jos stvari koje se mogu doplatiti kao menjac 8*8 sa reverzerom dodatna svetla i tako. Ne znam dali je to skupo sta vi kazete?
 
Gde mogu pogledati cene za nove ursuse?
Lil mozda neko i zana koja je cena za one slabije ispod 100konja
:ppozdrav:
 
To je cena u poljskoj sa pdv-om. Cena za model od 90 konja je oko 35.000e, za 75 konja je oko 30.000e, za model od 50 konja sa prednjom vučom 27.000e za model od 50 konja bez prednje vuče 21000e.
Post je spojen: [time]среда, 23. март 2011. 17:34:45 CDT[/time]
_________________________________________________
A za model od 160 konja cena je 63000e. mislim da su jaci isplatljiviji. Inace neto cena je 30 procenata manja.
 
Nisam baš ekspert za hidrauliku, ali bih rekao da tu glavi neki ventil na razvodniku.
Na Belorusu hoće da zaglavi ventil pa hidraulika "neće da diže" pa onda stavim ručicu na "prisilno" spuštanje i otkočim ventil, a takva je čini mi se i kod tebe situacija.
Međutim, to je česta pojava kod Belorusa.
Tu na Ursusu je cela hidraulika potopljena u ulje, pa je lako moguće da imaš prljavštine u ulju (opiljaka) pa ventil ne drži pritisak, pa hidraulika cupka.
Ako hoćeš poslaću ti na pp broj jednog majstora, koji bi ti eventualno mogao pomoći.
 
Moze posalji mi broj bas me zanima ko je, tu u Pazovi mi je jedan majstor radio generalnu pa i nisam bas prezadovoljan.Skinucu razvodnik bilo je das svoj i 50€ i dobijes drugi remontovan pa cemo da vidimo,to mi se desava samo na sejalici valjda mu je teska
 
potrbna mi je pomoc oko kupovine akumulatora za ursusa c 355,ne znam koje jacine treba da stavim i koji su se najbolje pokazali da napomenem da je radio na dva nije prevezivan da radi na jedan akumulator,hvala najlepse
 
Nazad
Vrh