Uradi sam

Trebalo bi da nalijem fundament za jednu manji zgradu, ali su najavljeni u narednom periodu jutarnji minusi, da li je pametno da ovo radim sad ili ostavim za prolece?
Da li bi mi pomogli oni aditivi koji se stavljaju u vodu?
 
Mislim da se "specija" zove smrzol. Mi smo to pre par godina u decembru stavljali, ne vidim da se beton nesto kruni ili sta vec
 
Stavi sikinu tecnost dobra je. mrazevi su jos slabi ako nestavis nista najvise 1cm do 2 ce izmrznuti.

Mozes i pokriti temelj necim , dzakovi od cemneta neka folija, najlon bilo sta.
 
Ja imam samo utovar i razmisljam eventualno o pretumbavanju u slucaju visoke vlage i grejanja...
Razmisljao sam o gumenoj traci sa kadicama(zbog vertikale)
Reci mi prenos je direktno guma valjci ili ima neki lanac i lancanik ispod?
Da li bi mogla cirada umesto gume? ili neko platno...
 
Mogu ti poslati snimak koji smo napravili prvi put kad smo probali da istovar amo kukuruz, neznam kako sa telefona da stavim snimak na forum
 
Kako vam izgleda ovaj moj sklop. Rakovica 76S i plug IMT 754 (kopija kvenerlanda) sa ugrađenom grabuljom "sunce" i drljačom za ravnanje. Vazdušni jednosmerni klip za držanje blokade.


Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel to neki "češalj" što ravna zemlju, ili baš krilo drljače? Ne vidi se najbolje na snimku.
 
Jedan valjak od prosle godine dok smo bili zaključani u policijskom casu... 3m sirine, na sklapanje, napunjen je oko 350kg, fali mu jos malo tezine ali to cemo resiti sa tegovima.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh