Uputstvo za podnošenje zahteva za povrat akcize za gorivo

Skinuo sam aplikaciju Agro kartica, medjutim kada unesem broj gazdinstva i broj telefona izbacuje mi gresku da sam pogresno upisao broj telefona ili broj gazdinstva.
Jel to uopste ta aplikacija?
aplikacija ne radi ako je kartica neaktivna ili ako nije dosla poruka od NIS-a za nove kartice ko je podnosio zahtev
 
jel imo neko ovakav slucaj Kupio gorivo preko nis kartice 400lit pre 2 nedelje tacnije 20.03 i jos uvek nije vidljiv racun u e agraru,,,upisan jmbg posto je gazdinstvo u pdv...kolko se ceka da bude vidljiv racun??
 
Stativa.
Sipao sam 19-og i pojavio se.
------------------------------
Kada otvorite onu karticu-rubriku za povrat, treba da piše nekakav tekst (zaboravio sam tačno šta), pokušajte kliknuti na reč ovde (tako nešto) plava slova. Dalje se otvara mogućnost da unesete račun ako se dobro sećam. Meni je tako bilo sa računom u februaru. Prošlo mesec dana i nema ga. I onda sam klikao na sve što sam mogao i pojavio se.
 
Poslednja izmena:
Stativa.
Sipao sam 19-og i pojavio se.
------------------------------
Kada otvorite onu karticu-rubriku za povrat, treba da piše nekakav tekst (zaboravio sam tačno šta), pokušajte kliknuti na reč ovde (tako nešto) plava slova. Dalje se otvara mogućnost da unesete račun ako se dobro sećam. Meni je tako bilo sa računom u februaru. Prošlo mesec dana i nema ga. I onda sam klikao na sve što sam mogao i pojavio se.

Na žalost :( fiskalne račune ne možete ručno da unosite iz razloga da se ne zakomplikuje mnogo ali tom opcijom računi bi bili već na eRPG ali ne Verifikovani (Fiskalni račun nije moguće dodati ručno, svi fisklani računi koji na sebi imaju obavezne informacije o Poljoprivrednom Gazdinstvu se automatski preuzimaju iz sistema eFiskalizacije).​

To što ste vi napisali opcija se zove na ovoj stranici

Tekst glasi ovako​

Napomena
Ovde možete podneti novi Zahtev za refakciju na osnovu postojećih računa ili pregledati prethodno podnete zahteve. Ukoliko ste gorivo kupili preko veleporodajne fakture ili uvezli, potrebno je prvo da dodate tu fakturu na ovoj stranici

Ova stranica namenjena je evidenciji fiskalnih računa i faktura za gorivo i preko nje se ne vrši podnošenje Zahteva za refakciju. Na ovoj stranici možete videti listu svih fiskalnih računa automatski preuzetih iz sistema eFiskalizacije koji na sebi imaju obavezne informacije o Poljoprivrednom Gazdinstvu. Takođe, na ovoj stranici možete dodati račune/fakture za gorivo kupljeno u veleprodaji kao i uvozne fakture za gorivo kupljeno iz uvoza.

Napomena
Ovde možete proveriti svoje fiskalne račune ili dodati novu veleprodajnu ili uvoznu fakturu. Fakture koje dodate, moraju biti verifikovane od strane sistema kako biste mogli da ih iskoristite za podnošenje zahteva za refakciju. Dodavanje računa ne podrazumeva automatsko podnošenje Zahteva za refakciju - da biste podneli Zahtev posetite ovu stranicu
 
Poslednja izmena:
Da, fiskalni se ne mogu uneti ručno ali ja sam pokušao uneti veleprodajni račun (u pdv-u sam) i onda mi se pojavila dva ista računa a do tad nije bilo nijednog. Jednog izbrisao, podneo zahtev i nedavno dobio pare.
 
Da, fiskalni se ne mogu uneti ručno ali ja sam pokušao uneti veleprodajni račun (u pdv-u sam) i onda mi se pojavila dva ista računa a do tad nije bilo nijednog. Jednog izbrisao, podneo zahtev i nedavno dobio pare.
To je već nešto drugo (To može da se unosi ručno 🙂). Jeste da ide sporo unos fiskalnih računa (Ali pojaviće se sigurno ako je dat BPG ili JMBG).
 
U februaru sam na 2 gazdistva kupovao naftu. Na oba imam po 15ak računa, danas ušao na e-agrar da pogledam, kod jednog se vide svi računi, kod drugog nema nijednog računa. Ista pumpa je u pitanju, isto vreme, isti način plaćanja...
 
U februaru sam na 2 gazdistva kupovao naftu. Na oba imam po 15ak računa, danas ušao na e-agrar da pogledam, kod jednog se vide svi računi, kod drugog nema nijednog računa. Ista pumpa je u pitanju, isto vreme, isti način plaćanja...
Ništa na pumpi su u matičnom broju pogrešili jednu cifru na svakom računu zato ga nema.
 
Nazad
Vrh