Uljana repica 2017/2018

Malo je to vestaka i malo je to prskanja,ja sam proletos prskao 4x samo i jednom jesenas.Vestak 200kg 6-12-24 pa 300kg Urea pa 200kg Amosulfan,po H...
Evo kod mene covek prskao samo jednom repicom i bolji prinos ima od onih koji su prskali 3x od insekata.Sta reci?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja sam isao uljanu repicy na uljanu repicu i bolji je prinos nego u strnjike.PROVERENO!!!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Sta to znaci "provereno".....
osralo te jedne godine ili svake godine to radis pa se tako pokazalo

- - - - - - - - - -

Znaci slabije trpi susu, na jesen se vracamo na proveren hibrid Artoga

Vala da znas da je proverena artoga kao i arsenal.......danas prvi put zakosio i veoma se iznenadio kako sam ocekivao,nemenjam semensku kucu
 
Sta to znaci "provereno".....
osralo te jedne godine ili svake godine to radis pa se tako pokazalo

- - - - - - - - - -



Vala da znas da je proverena artoga kao i arsenal.......danas prvi put zakosio i veoma se iznenadio kako sam ocekivao,nemenjam semensku kucu
U zadnjih par godina pokusavao sam na po koji ha, sada na 40% povrsina isao ssm u monokulturi.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Probali danas da skidamo Pioneerov ogled na sojištu posejanu 25-og septembra,velika je vlaga 14%...Skinuli što sam izmešao na kraju setve sve i PX113 samo...Prinos nešto preko 2 tone po kj.Ja zadovoljan mislio sam da će biti manje...:ppozdrav:
 
Drustvo kako nastelovate kombajn claas za vrsidbu repice.
korpa, bubanj, vjetar, sita.
Da imam kombajn,sve bih ti potanko ispričao ali ova informacija puno košta i teško da ćeš čuti pravi savet od kolega kombajnera.To se krije kao zmija noge. Da si tražio 1000 € na zajam pa i nekako ali ovo...
 
Class 550obrtaja,korpa oko 15,vetar nanjnize,sita gornja 6,donja 2.I ovako bude
IMG_20180612_185648.jpg
 
Koju cenu nude otkupljivaci u vasem kraju?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh