Udruženja poljoprivrednika

А ти заборављаш на којој телевизији он ради,и каква је њихова политика,и верујем да он нема баш толико одрешене руке да иде може против владајућег система,тј телевизија као матична кућа му то не дозвољава..
 
Ljudi koji su gostovali kod njega imaju lose utiske, ne postuje ono sto je pre emisije dogovoreno da se kaze, u toku emisije improvizuje kao da uopste nema plan(verovatno ga i nema). Po meni njegova emisija je cist marketing i ono sto ne donosi profit dobije simbolicno vreme u emisiji i to treba da se kazni niskom gledanoscu.
 
А која то данас пољупривредан емисија није само обични маркетинг за прскања семена и слично..Ја их пратим доста а не знам ни за једну што се тиче Србије,у РС има Село на Бн и Сноп на РТРС.ту нема сличних реклама..Не браним ја Давидовића,него све су исте емисије.на исти калуп.
 
Jos pre 2 god sam izneo svoje misljenje o gosp Urosu a odonda je samo jos gori.Sece svakog ako iskoci iz njegove zamisli,teski karijerista.Ovo misljenje sam steko posle jednog tuznog dogadjaja kada se okrenuo skroz.
 
Dotičnog sam upoznao kod našeg pokojnog člana ,onda je bio Zahin potrčko koji je želeo vlast. Posle gore pomenutog događaja poneo se kao najobičniji čvarak.Od tada mi se gadi da skoro i ne pratim njegove emisije jel u njima osim reklama za repromaterijal malo toga pametnog se čuje. Da sadaje dobio vlast (svoju emisiju).
 
Zimsko predavanje u Vladimirovcu zahvaljujemo se Institutu Tamis...
f5o2.jpg
 
SUBOTA 22.02.2014g. u 8:15 h, Prva Srpska Televizija emisija "DOMACIN" gosti u emisiji članovi NEZAVISNE ASOCIJACIJE POLJOPRIVREDNIKA SRBIJE.


 
Kom da se oglasimo kad su goli ko pistolj.Uputili su zahteve ministarstvu finansija,dok oni ne daju zeleno svetlo para nema.Navodno ce do 31.3. sve obaveze iz 2013 da regulisu.
 
Danas u Vrscu odrzan vanredni sastanak skupstine NAPS-a na kome je smenjen Gdin Miroslav Grubanov sa mesta precednika skupstine.
 
Zbog uvlacenja Asocijacije u politiku,na samom pocetku je to receno da se nece tolerisati apsolutno nikom al jbg mislio je proci ce.
 
Nazad
Vrh