Turske sirokoredne sejalice

Pozdrav kako su se pokazale ozduman diskosne sejalice da li vredi uzeti u mbv vrsac??
 
6120+pdv je 4 reda Ozduman u MBV, tatalni klot bez kotrole, bez depozitora, bez hidro markira..
 
Dodaj sve sto je realno potrebno da sejalica bude kompletna i izadje na 11k..
Kao za prikolice sto u startu ne uracunaju tockove pa moras da dodas 4 tocka na cenu jbga 😂
 
Dodaj sve sto je realno potrebno da sejalica bude kompletna i izadje na 11k..
Kao za prikolice sto u startu ne uracunaju tockove pa moras da dodas 4 tocka na cenu jbg
Sem kontrole i hidro markira sta moze da se nagura do 11k? Mada ni markiri nisu vise obabezi ako se stavi autopilot 😄
 
Pa treba nekad i prodati tu sejalicu, ko ce je uzeti polovnu bez markira :LOL:
Evo sad sam gledao sta bi ja uzeo, hidro markiri, iskljucivanje baterija iz kabine, diskosni ulagac djubriva i depozitore za djubrivo.. El. kontrolu setve bi uzeo kod nekog drugog, ova njihova je skupa a nije mi proverena.. Kad se to doda dodje se do 9300e bez PDV sto je oko 11k sa PDV. Mozda kupim ako kukuruz ove godine bude 35 dinara.. 😂
 
Je l menjao neko lager od setvenog diska? Dimenzije su 17x47x24, ali ga nesto ne nalazim kod nas.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Zavrsila trecu sezonu bez problema.Sad smaranje pod tremom do iduce godine :)

436627663_430243643036882_4987305211493547339_n.jpg
 
Moja leži u senu, možda će da pronese jaja do dogodine. Ima ona fora na Jutjubu, kako isti traktor izgleda u rukama ratara i stočara.

Послато са S42 помоћу Тапатока
To ratar/stocar je velika istina,jd koji samo radi po njivama je kao u apoteci i uvek cist.A crni kinez po nekad me sramota kada neko dodje i vidi "nov" traktor u onakvom stanju.Jbg nmg da ga perem i sredjujem svaki dan kada opet uvece ide u blato i govna :)
 
Nazad
Vrh