Tumosan

Kazu da se na 115 nije desavalo. Transmisija je Carraro, po meni je i to brend, ide u veliki broj traktora. Ako sam dobro shvatio, na obuku za ovaj menjac su isli za Maseya. Da nisam sam radio, dogovor je bio da ga skinem i odvezem kod njih (najjeftinije), ili da zajmim od druga kamion sa niskonosecom i da vozim traktor, ali bih morao da idem dva puta pa bi bilo preko 1000km (500e).
 
Mišljenja sam da postoi uzrok za ovo treba proveriti sve pre sklapanja jer nije to rajfešlus pa raslopi sklopi.
 
Ma ne jedim se zbog kvara, nego sto me neki majstor Dragan zavlacio da ce doci. Mogao sam odmah sam, bilo je i lepse vreme, ali sam se uplasio takvog posla. Ovako sam bar nesto naucio :)
 
9115 je moj, ima 5.5 god i 1850 sati. Tad je bio 33000+pdv, sad mislim da je 32000. Imao sam jesenas prvi ozbiljniji kvar, imas i slike i to je reseno. Sada je dosao na red i akumulator. Sluzi mi za skoro sve...
 
Један код нас у селу Тумосан 105кс мотор мора се ради купљен пре 2-3год.
 
Namestilo se sinoc
fe38731d44964588e320170f15a96d6b.jpg
 
Uzgred, što se tiče teme, ovo je sramota za firmu koja mu je prodala traktor. I antireklama za Tumosan.

Pricali smo sa radnicima taj trakor stoji u firmi dobio je novi traktor i unistio je i taj novi do sada mi imamo isti i nista mu nije odlican je i da uzmes bilo koji traktor da se izivljavas na njemu da ga kidas isto bi bilo
 
Ја би ипак узео са резервом и искреност радника из фирме. Није човјек ишао на фронт са њим да га толико уништава сам од себе.
Ja imam isti od 2014 godine i nista mu nije evo ga radi odlican je sad ima nesto vise os 3100 radnih sati valjda je rekao da covek radi i sa stokom ne znam stvarno sta je radio sa traktorom kazu da je dobio novi za taj pre gosinu dana i da je do sad i taj unistio
 
Nije jedini koji je nadrljao sa tim tim traktorom, znam za par njih koji su imali problema a znam i za jednog koji je na 1500 sati polomio menjac i nisu imali delove da ga urade nego je morao kompletan nov, 6 hiljada i kusur evrica.
 
Nazad
Vrh