Tužna vest

Samo preki sud i to u roku od 3 dana dok je vruće..Komad špage i na granu..
 
Moglo bi se organizovati da se slučajno sretne sa ocem djevojčice , pa nek ovaj jadnik odleži kasnije par godina smirom po "Evropskim "zakonima.
 
Tuzno, zaista. Nikakva kazna nece vratiti dete. Ipak, treba napisati puno ime i prezime ubice kao i pokazati sliku. I dati narodu da mu sudi. Mucenje samo, ne zatvoska kazna.
 
Saucesce porodici!I pod hitno uvesti smrtnu kaznu jer ovakvim monstrumima nije mesto u nasem drustvu.
 
Eto prilike za sefa drzave da da narodu malo "na volju". Kako li ce tek iskoristiti ovu nesrecu kad su onako one poplave.
Inace moj predlog bi bio da se on, ubica, i njemu slicni iskoriste u nesto korisno,a to su experimenti za dobrobit ostalih, testiranje lekova i drugi medikamenata i tome slicno. Njegovom egzekucijom se ne dobija apsolutno nista jer zrtva nece biti vracena.
 
Monstrum treba naprasno da umre u pritvoru kao sto se desilo i onome monstrumu iz mislim Bukovca. Saucesce porodici.
 
Ovo je stvarnu uzas.Treba ga zivog zakopati.Eto prilike da se menja zakon i vrati smrtna kazna.Svaki dalji komentar je suvisan.Iskreno saucesce porodici.
 
U našem selu na deponiji su je našli,nisam ništa čuo do jutros. Za ovoga monstruma treba definitivno uvesti novi vid kaznjavanja.
 
Pa ovoje necuveno, nemogu da verujem ida se saberem. Iskreno saucesce porodici od svih nas ukucana. Pa ljudi ja imam cerku od petnaest godina, nemogu da zamislim. Ma kakav zakon, kakva ljudska prava, humanost, nema suda samo linc kao na divjem zapadu ubiti takvog skota da umre u najvecim mukama. Da li smo mi u opste drzava?
 
Katastrofa, tuga i bes. Kada sam sinoc procitao vest presekao sam se, ne mogu da verujem, svi smo ocekivali najbolje. Nocas je u medijima prvo izasla vest da je uhapsen otmicar i tek posle nekog vremena da je devojcica ubijena i da je pronadjeno telo. Saucesce njenoj porodici.
 
Poslednja izmena:
Njemu će robijaši dosuditi , neće doživeti ni prvu godinu na robiji , umreće u mukama kao što je i zaslužio. Saučešće porodici.
 
Saucesce porodici male Tijane.Njega treba iskoristiti kao donatora organa bar da neko ima koristi,sve ostalo je suvisno.
 
Saucesce porodici, a sto se njega tice jedina stvar sto se moze uraditi jeste vaspitanje dece da budu oprezna.
 
Saučešće porodici! Vest sam čuo noćas i bukvalno sam se razboleo, ne mogu ni da opišem taj osećaj. I ja sam za to da se ponovo vrati smrtna kazna!
 
Nazad
Vrh