Trimeri

E, nisam mislio da ga kudim, nisam radio s njim, niti ga držao u rukama, ali po priči drugih, zadovoljava potrebe...
Malo neverovatno, ali i PRC Kinezi "ubodu" ponekad...
Više sam mislio da skrenem pažnju na taj "marketinški potez (trik)", pisanja i lepljenja svakakvih nalepnica na trimere (i ostalo), a što stiže iz "bratske" nam, PRC Kine...
Ja kupio Vilagera za skoro 19.000 a već tada je bio u ponudi taj DEMON za 100 eura, izgleda da sam dao par "braonskih" novčanica više, za nalepnicu...
I opet, pisao sam već, bez obzira na garanciju, morao sam da popravljam trimer u sopstvenoj režiji, o svom trošku, a pred istek garantnog roka (falilo mesec dana)...
Poenta, nije uspeo da sastavi ni garantni rok...
Da sam ga mazio, nisam, ali NISAM ga ni terorisao, pa da izneveri očekivanje...
 
Demon se dosta dobro pokazao a snaga je sigurno preuvelicana trgovackim trikovima ko i u drugim proizvodima.ja sam tastu narucio demona pre neki dan i isprobali ga i jako lepo radi i nije tezak za rad. Za te novce iskreno bolji nema jer i meni cu ga naruciti za grublje i teze poslove da mucni Alko se malo odmori.

Послато са SM-G361F уз помоћ Тапатока
 
Licno nisam pristalica PRC stvari,
Opekao sam se par puta
Posedujem dve PRC naprave
Motor PRINC
Trimer DEMON
Pre kupovine motora sam obisao kojekavke forume moto skupove I chuda video sam par komada sa impozantnom kilometrazom 40000km sto je za motor skroz lepo
Vozim ga evo 10g presao sam 3000 I sascim je ok
Trimere DEMON sam gledao kako krljaju u "REZIDENCIJA KARADJORDJEVO" titina vila
Rokaju ih bezdusno I rade

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Prica mi ujak u Bajmoku su uzeli 2 demona za komunalce i dali su ih dvojici najludjih, kaze da ga za godinu dana nisu uspeli sahraniti, samo pun gas.
Kazu za njega da nije kinez nego poljak, sklapa se u poljskoj. Jedino sto sam ja primetio i sto savetujem svima da prekontrolisu sve sarafe i dotegnu po potrebi.

Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk
 
he he :osmeh: , jeste u Poljskoj lijepe samo naljepnice sve je to PRC
Prica mi ujak u Bajmoku su uzeli 2 demona za komunalce i dali su ih dvojici najludjih, kaze da ga za godinu dana nisu uspeli sahraniti, samo pun gas.
Kazu za njega da nije kinez nego poljak, sklapa se u poljskoj. Jedino sto sam ja primetio i sto savetujem svima da prekontrolisu sve sarafe i dotegnu po potrebi.

Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk
 
Zato shto nemam tastaturu sa kvachicama ali ako treba evo popravitju "chita". :ppozdrav:
Izvinjavam se na prethodnom pitanju,nikada me nije zanimalo pa nisam ni znao,sada tek vidim da je Stihl ustvari Nemacki proizvod.
 
Poslednja izmena:
Evo pravog trimera koji ima realna 3konja,kad daš gas se veoma dobro oseti koje ks prenosi na glavu.Nov ima cenu a i rabljeni imaju kod nas jaku cenu.Ovog sam kupio rabljenog prošle godine i radi bez greške.





 
Fs 350 450 550 imao sam prilike da radim sa njima i naravno da servisiram......sipaj peri deri....nema puno filozofije....redovno ciscenje filtera za vazduh i dzaranje auspuha(vremenom se zacepi cevcica gde izlaze gasovi) i gas...
ove nedelje cu servisirati(cistiti) bratov trimer fs350 kupljen novi u oktobru/novembru prosle godine...do sad je pokosio 160.000 kvadrata...vodi se evidencija o potrosnji,kvadraturi i potrosenom materijalu....`pa cete imati uvid iz prve ruke dali se isplati kupiti novi stihl ili ne

kinezi i 5.2ks..... kinez bc1250 je 1.25 kw ili 1.68ks bc1900 je 1.9kw ili 2.55ks,,,cista matematika
taj kinez 5.2 je uglavnom od 1.25kw
 
Pretezno radim sa kruznom (vidium) 9,8" , sa njom mozes da seces stabla do 12cm bez ikakvih problema , obicna kruzna takodje 9,8" je ok za slabije rastinje ok ali ne za stabla . trokraki noz
11,8" je isto dosta u upotrebi kod mene i sluzi za visoke korove.
Noz za seckanje 10,6" je genijalna stvar za kupinare i takodje je moguce do 6cm debljine stabla da tarupira.Obicno kosenje sa Autocut 40-2 je igracka za FS 450 i izbegavam da radim sa tim.
Kako god snage ima na pretek za sve radove i alate tako da ako bas netreba da bude premocna masina , mozda pogledas FS 250 koji je malo jeftiniji dok FS 350 je po ceni skoro isti mada neki kazu da je bolje izbalansiran .

Svakako neces da pogresis ako se odlucis za stihl proizvode , ta mala razlika u ceni je na dugotrajnost , pouzdanost i komfor gledano apsolutno opravdana .
 
Nazad
Vrh