Trenutna cena psenice roda 2010.godine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gadno...

Na kraju će ova zemlja uvoziti pšenicu za potrebe pekarske industrije.
 
NARODE OPREZ !!!
ni za zivu glavu nemojte predavati psenicu u FIDELINKU Subotica ili bilo koju organizaciju koja je povezana sa njima jer PARE NECETE DOBITI NIKAD ili da negresim dusu dobicete ali samo onda kad oni hoce i koliko hoce
Ovo Vam iz licnog iskustva govorim i verujte mi da slicnih primera u Subotici i okolini ima jos
Zato pamet u glavu jer prevaranata ima na svakom cosku A U FIDELICI su N A J V E C I !!!!!
 
Malopre je u dnevniku bilo reci o ceni psenice novog roda.Taman sam se obradovao nekim komentarima da bi cena trebala da bude izmedju 14 i 17 ,7 din/kg kad se pojavio lik mislim da je to onaj Vukosav Sakovic ili tako nekako direktor zito zajednice Srbije i lepo kaze covek cena ce biti izmedju 9 i 9,5din/kg :udri: :udri: :udri: :zli: :zli: :zli: nista drugo nego da poludis :udri:
 
Hajmo da se uclanimo u neka udruzenja koja obecavaju blokade puteva,nema nam druge,italijani,hrvati,grci,ma svi zivi se bune samo Srbin cuti. :zli: :zli:
 
Dace ministar koji dinar vise za psenicu preko robnih rezervi ,pa ce malo zapusiti usta nekima da cute, a taj dinar vise ce svi mediji da objave a ostali paori ce da sede i pljuju vlast po coskovima a kad zavrse otice kuci i bice tresla se gora rodio se mis A na kraju ce reci E STO SE NISMO BUNILI
 
Neka i treba vekna hleba da bude 18.90din koliko je sad kod mene a litra benzina 127 dinara,ja podrzavam ovu vlast i kazem svaka im cast kad su uspeli tako da razjebu drzavu,a da se niko nije pobunio. ::svaka cast::
 
Ko bre da se buni kada vise od pla paora ima preko 55g i imaju reomu pa ih bole noge .

Post je spojen: [time]1276186216[/time]
_________________________________________________
A leba, bice leba i igara .
 
Ima nas mladih koji cemo da idemo,samo je glupo da ja pokrecem tako nesto svi ce reci vidi ove mlade,a da pokrenete takvi kao Vi i moj tata sa 50-ak godina pa cemo mi mladi krenuti ako treba i da se bijemo sa pandurima,pa nisu ni oni sveto pismo i oni su ljudi. :zli:
 
E, otkud nisam zito pokosio nazeleno za krave.... Mada i sibice sam spremio.... A spreman sam i za proteste.... Narode, ako i ovo precutimo, onda smo stvarno prava goveda a ne ljudi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh