Trenutna cena psenice roda 2010.godine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Jugos
salas u malom ritu... svaba pita! Ko je zapalio zito?! :ideja:
 
...ne zna ni on sta je napisao... :sta: ako nvam smeta sto sam Rumun recite i isclanicu se!
 
Opusteno
Jel se u Uzdinu igra najbolji stoni tenis ili se varam? :D
 
naravno da se igra, i dobar gulas se spravlja (lovacki)...
ja sam mislio na imt-550 na na jugosa inace imt je verovatno makedonac ali meni ne smeta (posto u jabuci zive 90% makedonaca, nesto rumuna i nesto srba. E sad doticni verovatno ima losa iskustva sa nekim rumunom iz jabuke pa sad dira ceo rumunski rod
a sa salasom u malom ritu za nemce smatram drzavu koja nas pljacka a on je verovatno nesto drugo skontao... pozdrav...
 
Razumem ja vas, ali Vojvodina je multinacionalna zajednica a ovaj forum želi da ide u istom pravcu.
Zato nema spominjanja onog što nam je tokom devedesetih godina donelo toliko nesreće.
Svaki post na tu temu ubuduće brišemo.
 
izgleda da smo skrenuli sa teme :spavam: ja se izvinjavam ako se neko uvredio i nadam se da ce izvinjenje biti prihvaceno... pozz
Post je spojen: [time]1275943311[/time]
_________________________________________________
eto ja sam popustio prvi
:ppozdrav:
 
mims je napisao(la):
Opustite se, jednostavno čovek nije razumeo šta je napisano. :ppozdrav:
Ja sam se kao prvo nasalio na to: "ko je zapalio zito" pa ko bi drugi nego student , a ovo ostalo sto sam napisao jesu bar koliko ja znam neke rumunske reci koje kada se prevedu znace ovako :
"Dobro jutro Dorel , neznam sta cemo da radimo sa zitom aaa" i racunao sam posto je Dorel sigurno rumunske nacionalnosti sto meni uopste ni malo nesmeta (nisam rumun ni makedonac) da ce razumeti makar moj pokusaj da mu se obratim na koliko-toliko rumunskom jeziku kako znam posto u komsiluku imam rumune.Izvinjavam se jos jednom ako se ko nasao uvredjen , nije bilo nikakve zle namere :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :cao: :cao: :cao: ::svaka cast::
Nadam se da ce Globalni da ostave ovu poruku , ali i da ujedno bude poslednja koja je :off_topic:
Pozdrav svima...................... :bravo: :cao: ::svaka cast::
 
Tesko da ce imati neku cenu.
Posle svih ovih nedaca koje su nas posetile,tesko da ce se vlast opametiti i dati da bude neka cena.
Kada je maloprodajna cena stocnog brasna negde 450-500 RSD po vreci od 30 kg, imamo cenu od 18 RSD po kg zita.
Tesko da ce ta cena biti ikada ponovo dostignuta.
I ko ponovo placa racun.Mi proizvodjaci :nono: :udri: ::lose::
 
Onda cemo svi lepo ::traktor:: ::traktor:: pa polako za BG...Kad mogu Francuzi,Grci,Hrvati...a sto ne bi mi?!?!?! Sve ispod 15 din bice katastrofa a vec sam nacuo cena 12 din :zli:
 
to nam se desava kad nismo slozni :nono: a drzava to zna i maksimalno iskoriscava ::novac::
a tek tajkuni ispod drzavnog kisobrana :kisa:
Post je spojen: [time]1276023575[/time]
_________________________________________________
a mogli bi ih posetiti ::samo bes::
 
na poljopartneru su ukinuli komentare posle ovakvih tema ::lose:: samo da ne cenzurisu i ovde :sta:
 
Što reče bivši: "Volim i ja vas... A sada se vratite na posao" (tj. na temu)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh