Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 180 54,2%
  • Ne

    Glasovi: 152 45,8%

  • Ukupno glasača
    332
Лакарије па нека тај увезе,смисао задруге да тај исти кукуруз преко ње извозиш и остваеиш већу зараду...Људи капитализам је одавно на овим просторима али имам осећај да неки још нису упознати да је ово једна јебена да извинете утакмица и јебено време..Ко не прихвати игру угасио је свидело се то нама или,и ту ти не може помоћи нико,да Тито опет устане нема помоћи јер Србија као и све земље око ње приморана да игра тако...Сурова РЕАЛНОСТ.
 
23.7.2014..jpg
Prodao danas veci deo lagera po 16.83 sa pdv, ostalo mi je jos 10ak vagona, to ceka Avgust. Pukao sam za sada oko 350.000,00 din.
nemoj da se cudis i nerviras meni je vec proslo u naviku nista me ne cudi vise kad prodam znam da puknem. Dve Godine sam uzeo lepe pare 2011 sam prodao po 20 din kg u 10 Febroar i 2012 u pocetku Septembra po 27dinkg . 2013 i 2014 sam puko ovo je LOTO LUTRIJA
 
Poslednja izmena:
Dušane , nisi u pravu kad kažeš da si tolko "puko" . To znači da si trebao da prodaš u momentu maksimalne cijene , ali kako bi mogli zati kad je maksimalna cijena ? Pravilno bi bilo da budeš nezadovoljan za onoliko kolko si jeftinije prodao od prosječne cijene u dosadašnjem periodu , tj za tolko si puko.
 
Pa tolika je i razlika izmedju max. cene i ove sadasnje, ako vam je za utehu na zadnjoj turi imam i Ja 180 000 din "razliku"::novac::, :haha:
 
Prnjavaor3, ja bih bio vise nego zadovoljan sa tom cenom u otkupu, nego se plasim da ce kod nas biti manje...
 
zvao sam danas neke sto rade za agroglobe sto vrse otup da pitam za cenu starog kukruuza i dali otkuplju kazu otukpljuju cena je 15,50 din pitam reko hoce ici gore kazu ne moze samo dole reko o.k a novi koliko ce biti cisto inforamntivno kaze ladno 10 evra metar kukurza novog ce biti cena au reko lepo hvala dovidjenja prijatno,lepo ce nas zajbati za ovo godinu lepo no coment
 
Anketu o ceni 200e/t treba ukloniti sada. Podeseca nas ne neka lepa vremena, koja su na zalost iza nas.
 
Ako je ovi istina. Onda su ga preterali.
istina ziva izgleda meni su rekli 10 evra evo ovim priajtelju 8,5 din tako da je to to a mi treba da se upitamo dokle vise da trpimo ovo zajbanciju da nas zezaju svi,**greška ti ovu drzavu nista nemoze normalno da se odvija stalno neka zajebancija, strs ,strpanja nije to zivot dokel ivse ni sam nenznam ova zajbanicja
 
Voleo bih da neko od kolega iz Hrvatske kaze koliko se krece cena zakupa kod njih.
8,5 dinara ce nekima biti i previse jer oni vec znaju da ce im roditi i preko 15 t/ha. Nece im biti puno ni da daju za zakup 300 e/kj jer ce im roditi rekordno.
 
Nazad
Vrh