Totalni herbicidi

Danas cujem da ponovo nestaje totala i da ce cena gore.
Ide opet sve od repromaterijala gore.
kod nas pojeftinuje i to sve na vece tj 20l kante


koji info Mico?

posto ja cujem od ljudi da ce vrlo malo ici pod repicu a skladista puna i mnogo su nervozni
jednostavno kesa nema a da se obavezuju za sledecu godinu sutra malo jer se ide u nepoznato skroz
 
Boderlica kazi mi ako se pomesa 2,4D sa totalom hoce li tu biti efekta? Da ga ovaj ne osusi odmah i onda nema sta da od totala spusti u koren. Msl sig ima koji su probali ovu komb pa znaju danli sl god ima rizoma ili ne.
 
Evo ja cu ti odgovoriti. Ne brigaj brigu. Postoje preparati u koje je već umešan 2,4D sa Glifosatom, npr Kyleo . Tako da samo gas.

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Boderlica kazi mi ako se pomesa 2,4D sa totalom hoce li tu biti efekta? Da ga ovaj ne osusi odmah i onda nema sta da od totala spusti u koren. Msl sig ima koji su probali ovu komb pa znaju danli sl god ima rizoma ili ne.
Obrati pažnju u kojem je obliku 2,4D aktivna materija. Uzmi u estarskom obliku, nemoj u obliku soli jer deluje zemljišno. Može da smeta setvi uljane repice.
Maton je OK.
 
Baderlica ne sejem repicu. A moguce i da cu dva puta da preorem stnjiste. Ali ako moze Maton u komb onda cu probati s njim. Vidim da su ljudi ovde isli sa 1/2l po ha. Jel to dovoljna doza?
 
Nazad
Vrh