Torpedo

kad ti menjač prcne na Maseyu možeš onda kupiti još jedan Torpedo za njega! :nono:
Post je spojen: [time]1298582049[/time]
_________________________________________________
Na Torpedu izremontuješ getribu za 700-900 evrića a samo JEDAN sinhron za Maseya "iljadarka" a gde još ostali ležajčići, zupčanici.... Nemoj druže da slušaš savete od onih koji nemaju MF i lupetaju o motoru,jer motor je prosta stvar koju svaki mehaničar može popraviti a njegovu elektroniku,hidrauliku i menjač nemože svako,bar ja to znam iz iskustva.
 
Mačvanin 82 je napisao(la):
kad ti menjač prcne na Maseyu možeš onda kupiti još jedan Torpedo za njega! :nono:
Post je spojen: [time]1298556849[/time]
_________________________________________________
Na Torpedu izremontuješ getribu za 700-900 evrića a samo JEDAN sinhron za Maseya "iljadarka" a gde još ostali ležajčići, zupčanici.... Nemoj druže da slušaš savete od onih koji nemaju MF i lupetaju o motoru,jer motor je prosta stvar koju svaki mehaničar može popraviti a njegovu elektroniku,hidrauliku i menjač nemože svako,bar ja to znam iz iskustva.
Znacizakon ursuz 120 konja menjac nemoze da prcne ali kad menjas brzine ruka odskace kao od nakovnja alisamo teraj a i ako nesto prcne nije skupo.Izgleda macvanin82 da je na tvom 3070 bilo problema sa menjacem? KOji ti je menjac. :cao:
 
interesuje me kod ugradnje prednje vuce u torpedo 75 06 prvre serije original nemci da li ima nekih problema
cuo sam da im je drugaciji menjac tj neki zupcanici ...
koja je cena prednje vuce i gde moze da se nadje :haha:
 
Petar123 je napisao(la):
interesuje me kod ugradnje prednje vuce u torpedo 75 06 prvre serije original nemci da li ima nekih problema
cuo sam da im je drugaciji menjac tj neki zupcanici ...
koja je cena prednje vuce i gde moze da se nadje :haha:
Jel reduktor ide u H respored ili razmaknuto? Jel imaš ravnu ručku za brzine ili krivu ka ručnom gasu?
 
evo slike razmaknut je i ide rucka prema gasu
md1ogo.jpg
[/img]
md1ogo.jpg
[/img]
 
Pa da ga lažem,dajem mu lažnu nadu? Ako misli da nisam u pravu nek potraži odgovor i na drugu stranu! Moj pokojni stric je oro sa 75icom bez prednje vuče sa trobrazdnim leopardom 14coli,doduše uvek je gledao da poradi po suvom,oro je kako je mogao,oko 20 cm,ali je uvek skidao extra prinose-naravoučenije=BOG JE GORE,NETREBA GA TRAŽITI DOLE :nono:
 
KAko se kreću cene ovih 60-tki? Imam 6206 i možda bih ga prodao. Kod mene je radjen kompletan menjač i diferencijal.
 
@ soyacorn.od 3000 do 4500.sve zavisi od stanje.ako je sa A kabinom max 5000
Post je spojen: [time]1298749444[/time]
_________________________________________________
na mojauto sajtu ima 2-3 kom pogledaj
 
dx,rx izbjegavaj,tesko da je koji sa dobrim mjenjacem,a rijesit problem u mjenjacu,problematicno.......i kasniji deutz traktori su znali imati cestih problema sa mjenjacem...recimo da je to kod nekih njihovih modela mana...
 
Nazad
Vrh