Torpedo

Ala ova devedesetka ide .. nadam se da se autor videa neće naljutit što sam ga kopiro .. :ppozdrav:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cP3MEzyy9mU[/youtube]
 
žiki je napisao(la):
worm je napisao(la):
milan putinci je napisao(la):
ali to sto se ljudi zavaravaju sa torpedom to je smesno... :haha: :haha: svaki torpedo je stvoren za setvu, prskane, kultiviranje (spartanje).... tesko i 90-tka izlazi na kraj sa belorusom 820 a gde je tek 75... 90 i belorus 820 ce sa 2 braznim plugom ici skoro istom brzinom ali ce rus orati dok ne crkne traktorista... :haha: :haha: :haha:
ma to su budalastine.... :haha: :haha: belarus 820 u dubokom oranju potrosi max 15l... al ne mogu se porediti oranje rusa i torpeda.... :haha: :haha: :haha: ja sam ih imao oba.... dok nisam uzeo novog belarusa 820 2004 god i za mene je torpedo bio svetinja...... i sa zenom mozes biti nezan koliko hoces ali ako ona ne dobije 2 put za vece, jebes neznost :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

zato ce rujo za godinu dana da potrosi vise nafte od torpeda da bi mogao za te pare da mu uradis i motor i menjac :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1298324408[/time]
_________________________________________________
a to za menjac je komentarisano vec 100 puta
nije torpedo za svaku budalu
sa njim treba kao sa zenom :D nezno
dok je rus za sivonje samo peglaj po gasu i nemisli ninasta :cao:

u potpunosti se slažem, i ja sam dosao do istog zaključka kad sam uspoređivao torpeda 75 i torpeda 90...
 
svaki taktor ima prednosti i nedostatke. Ovisno o kakvim se poslovima se radi, traži se funkcionalno pogodan. Jedan je više pogodan, drugi manje. A sad kad bi ja rekao RUS JE ZAKON, TORPEDO JE KRŠINA, BJEŽTE ŠTO DALJE OD NJEGA, vidjelo bi se zapravo da nisam nista drugo nego baš u punom smislu riječi ČISTOKRVNA SELJAČINA. Bez uvrede, ali tako ispada
 
ja da treba da biram za jedno gazdinstvo do 100 jutara sigurno 45-tica i 90- tka, a sa rusom nek se lomi onaj ko nezna sta je traktor
 
Ja vecduze vreme pokusavam da nadjem MASEYA od 100 hp. i u pazaru sam za ovoga i kosta 1o5oo eura. Ali se sad pojavio kod dilera u komsiluku ovaj torped .Na oko nije los motor je deutz isto sestak izgleda dobro. Sta znate o ovom torpedu prvenstveno koji mu je menjac i kako sluzi . Cena torpeda je 8000 eura sto je 2500 manje od maseya. Masey ima front hidraulikk i kardan.
2qjao93.jpg
k984l5.jpg

Post je spojen: [time]1298536998[/time]
_________________________________________________
Imam osecaj da bi torpedo mogao doci i dost jeftinije mozda i za 7000 e.
 
da al zato ako je na MF elektronika neispravna ::lose:: ima da dobro platis
bar sam ja tako cuo kada sam se raspitivao za njih jer sam i ja hteo maseja od 135ks
dok kod torpeda ni elektronike ni problema :haha:
mozda su im samo menjaci malo slabiji
Post je spojen: [time]1298542890[/time]
_________________________________________________
iskreno ovako nesto nisam video
jel ovo neka budzevina od rx 100, ili se radio i ovaj model ?
 
Onaj " torpedo " je ustvari orginal deutz dx 110. Samo je naljepnica od torpedo. Jer nikada nisam vidio takva vrata na rx-u. :sta:

Spasoje @ dali na prednjoj vuči piše torpedo ?
 
worm je napisao(la):
da al zato ako je na MF elektronika neispravna ::lose:: ima da dobro platis
bar sam ja tako cuo kada sam se raspitivao za njih jer sam i ja hteo maseja od 135ks
dok kod torpeda ni elektronike ni problema :haha:
mozda su im samo menjaci malo slabiji
Post je spojen: [time]1298517690[/time]
_________________________________________________
iskreno ovako nesto nisam video
jel ovo neka budzevina od rx 100, ili se radio i ovaj model ?
Nije strasna elektronika moze sve da se poveze na dugmice bez kompijutera,a kompijuteri kostaju oko1000€
 
Masey ima motor slican kao nas s46 sa onom vertikalnom bos pumpom.Pusta napred ulje mislim na razvodniku i videse napred unutra neka 2.3 hladnjaka :sta:.ima 7000sati.farban je ali su mu vrata u donjem delu korozirala.prednjegume :udri:.dva kardanska vratila tri brzine kardana 1000/720/540.sve radi sve ukljucuje na dugme i prednju vucu . pri vecim brzinama koci prednjim a iskjlucuje prednju vucu , prednja hidra. sa kardanom neznam koliko obrtaja.Pover shift 16x16 40 km/h.Torpedo ima motor sestak suv ko baru pali ko bog a grmi ko mig 21 reko bi da jejak ko konl.gume skoro nove nazad dva vratila sa razlicitim nutoma neznam koliko brzina.takodje sa desne strane dve rucice menjaca i jako lepo rade. mozda znate da nije u njemu mozda ZF. menjac.Ne secam se sta pise na prednjoj vuci ali se secam da sam ponegde video natpise Deutz.Samo cinimise da su mu prednji tockovi malo razguzeni u donjem delu. Ako jos nesto znate javite zasta bi ste se vi odlucili. :cao: :cao: :cao: natpise
 
evo ti nesto u vezi tog Deutz-a
http://www.konedata.net/Traktorit/deutzDX85.htm
Post je spojen: [time]среда, 23. фебруар 2011. 23:21:19 CST[/time]
_________________________________________________
a i za maseja
http://www.konedata.net/Traktorit/MF3070.htm
Post je spojen: [time]четвртак, 24. фебруар 2011. 06:23:48 CST[/time]
_________________________________________________
Sto se mene licno tice ja bi uzeo tog deutza
jer ne volim bas mnogo tu elektroniku
a i nesto mi ta cena maseja sumnjiva, kad sam ja gledao bili su dosta skuplji
a svaba je svaba :D
 
Znaci li to "worm" po tebi da je ovaj torpedo dx110 ipak deutz pamozda ima i bolji menjac a da je samo nalepnica torpedo. Na ovom linku sam nasao sve podatke ali ne pise za menjac dali je ZF. ili neki drugi :cao:
 
Ima malo razlike oko kabine i blatobrana .Dali je mozda ovaj dx110 sklopljen u rijece sa nemackim deloma?Ipak cu morati da legnem u sneg i dobro pronjusim gdesta pise pa da onda vidim ciji je ako odlucim da pazarujem.Mada mi ovaj za MF nudi dauzme mog zetora 6045 84 godina da ga racuna 7000 evra a meni ga nesto zao dobro mesluzi i sve mu radi ispravno. :sta:
 
ovaj je orginal deutz dx serija.to znaci da je kao rx 100-120.nije zf menjac nego neki italijanski.ima 5*5 brzina.ja imam 3 torpeda dva mali i jedan rx 170 ali ovaj ja nebi uzeo....moj misjenje :cao:ima ove u okolini subotica jedan rx 100 u dobrom stanju,ispravan za 5500 ::novac::
 
Nazad
Vrh