Torpedo

worm je napisao(la):
djoker je napisao(la):
Danasnje oranje torpedo 9006 sa plugom 757 u kukurozovini

kakva je ovo zemlja, ko pesak, dodji kod nas da ores da vidis kako rže mašina ko Damjanov zelenko :sjasi:
Nije KO PESAK vec jeste pesak , dobar , da nekazem najveci deo atara im je pod deliblatskom pescarom , i sta vise da kazem , vecina njih i ore u prolece jer apsolutno nema razlike , cak prolecno oranje ima mozda i prednosti u odnosu na jesenje(ponavljam za taj deo Juznog Banata)..... :cao: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Nije bas neka zemja kod nas ali radja mozda ne kao vasa ali tu smo ali nije ni pesak ko sto tvrde neki strucnjaci pa valjda ja znam najbolje, ova njiva je 4 klasa a nisam ni postavio klip da bi se komentarisalo o kvalitetu zemjle bas bezveze...
 
orem sa 2 brazde ,a ti druze nikola ako imas bolji klip stavi pa da vidimo kako ti ores meni je crkla baterija na tel. zato je kratak klip
 
nisam ,odustao sam za sad od prodaje
iskrslo mi neko oranje bilo pa sam morao to da odradim pa sam povukao sve oglase
a iskreno i za to sto sam hteo da uzmem je mnogo para a ne vredi bas kao dve duge devetke :D
ipak je 90ka masina ::traktor:: ::svaka cast::
videcemo kakva bude ova godina pa ko zna
 
Vidim sa slika da TX serija ima drugačiju nalepnicu za brzine ispod volana. Jel ima kakve razlike i u menjaču naspram TD?
 
Nazad
Vrh