Torpedo

Ako ima sinhrone u menjacu onda je bolje da je ta 90-tica api gl4 specifikacije nego gl5....gl5 ima vise aditiva i hoce da nagriza-ono je vise za diferencijale i planetarce.
 
Kolege mozda bi prodao motor torpedo 5 cilindara, dobar, ne trosi ulje, jako pogodan za pumpe za navodnjavanje, koliko moze da vredi?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
To say aggregate 5 cilindara 85ks

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ima dosta vremena unazad,cale se bavio prodajom traktora-znam da jednom bilo 10 torpeda u placu-verovatno neki i zavrsio kod vas:) bio sam klinac tad.Drugo vreme bilo...da sam znao da ostavim jedan za mene ali dobro.
 
Nisam pristalica polovnih TORPEDO traktora, A pogotovo nisam ljubitelj ali sta to je KARMA
Zapao me jedan 4806 da radim
Stari problemi
Izbacuje reduktor
Ne radi hidraulik


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nisam pristalica polovnih TORPEDO traktora, A pogotovo nisam ljubitelj ali sta to je KARMA
Zapao me jedan 4806 da radim
Stari problemi
Izbacuje reduktor
Ne radi hidraulik


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
Ja znam da im je bolest druga i rikverc, prvi put cujem da reduktor iskace.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Hoce reduktor na malima da pravi njesra pogotovo iz brzih

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Zahvalna je to masina, ako mu se pruzi sva neophodna paznja, moze da sluzi dugo i bez nekih vecih problema..

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Kod mene je 48TD se naradio dok nije mjenjac poceo da pravi probleme. Nema kvalitetnih dijelova i to je sav problem. Steta.
Motor je fantazija, naspes 30 l , odes frezati ili silirati do iznemoglosti.

Poslano sa mog Picasso koristeći Tapatalk
 
Treba imati na umu da torpeda ne može da vozi svako, treba imati dobar sluh, paziti da ima hlađenje i ne siliti ga jer menjač nije kao kod belarusa i vratiće vam svojom malom potrošnjom.
 
Treba imati na umu da torpeda ne može da vozi svako, treba imati dobar sluh, paziti da ima hlađenje i ne siliti ga jer menjač nije kao kod belarusa i vratiće vam svojom malom potrošnjom.
Sve je tacno sto si napisao.
Torpedo je malo veci gospodin!!

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Rekao sam nekad ko je kupio novog I pazio ga znao je da sluzi I 15000h bez problema, a ko je kupio polovan pogotovo zapusten kostao ga je dobro da se dovede u red!
Velika vecina 75_90 su bili po firmama vozili ih kocijashi isterana I'm dusa
tvrdim da je 60 promasena serija
TORPEDO je mekana zahtevna masina nije za KRLJANJE a nije Ni mali potrosac imao sam 4006 original swabu kupio of prvog vlasnika 1200h nije tako mali potrosac spram 539 jeste nesto sposobniji ali meni za povrsinske radove to nije znacilo uvek glasam za FERGUSON on je osvojio sve kontinente I nema boljeg malog traktora na svetu!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh