Torpedo

Ma kaze jedan dobar majstor inace radi i Torpeda.Kaze on sto volim raditi Torpeda pa ko avion ne sme 1 mm lufta da bude a kod rusa 4 prsta lufta ide ne staje.
 
Tvrdim da je torpedo dobra masina, I jako dobro sluzi ako je kupljen nov I dobro odrzavan, vecina 75_90-ki je iz firmi sa licitacija iznjakano isterano do kraja

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
To si u pravu moja je kupljena negde u Sremu i ko nza koliko je preturila sati preko sebe tek smo je prosle godine generalisali.Samo motor ostalo nije dirano.
 
Još jedna inovacija,ugrađen zic ventil

IMG_20180327_163318.jpg
 
Na elektromagnet otvara-zatvara! Za transport zatvorim i nose pomoćni cilindi i hidroakumulator,a hodraulika odmara! Takođe i u prskanju,rasipanju veštaka je super stvar
 
Sta ce ti na mtz?mtz se zabravi i teraj...jedino sto ima logike je hidroakumulator...dobra stvar.
 
Bas tako ako zabravis ni prskalica ni rasipas nemere u najvisljem polozaju!
Sto rasipac ne moze skroz gore zabravljen?

- - - - - - - - - -

Al nemere hidroakumulator imati funkciju ako se mehanički zabravi :cvetic:
Da,ali dok radis itekako ima funkciju...tada cuva instalaciju...a kada zabravis mehanicki samo molis Boga da ne naletis brzo na neku rupu,jarak ili slicno...onda sledi psovka i teraj dalje.
 
Mindjusar ne znaju ljudi sta je.hidroakomulator! Ni cemu sluzi!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ma ok je to nego ja se salim na nas {paorski } racun ,inace sam veliki ljubitelj deutz to jest torpedo traktora ali jos nemam ni jedan na zalost:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh