Torpedo

Jednog mog drugara interesuje da kupi torpeda 75 ili 90 u losem stanju za sredjivanje, pa ako neko zna za nekog ili zna gde da vidimo neka javi...hvala
 
da li neko mozda zna zasto mi hudraulika ne drzi kad je dignem, trebalo bi mi za presu da ima neku sredunu gde biti dize biti spusta i kada se traktor zagreje tesko radi volan bez veceg gasa, hvala unapred !
 
da li neko mozda zna zasto mi hudraulika ne drzi kad je dignem, trebalo bi mi za presu da ima neku sredunu gde biti dize biti spusta i kada se traktor zagreje tesko radi volan bez veceg gasa, hvala unapred !

pa covece sta si ti to kupio malo malo neki problem...
a ovo moze biti mnogo stvari ali i velika verovatnoca da je razvodnik hidraulike...
 
da li neko mozda zna zasto mi hudraulika ne drzi kad je dignem, trebalo bi mi za presu da ima neku sredunu gde biti dize biti spusta i kada se traktor zagreje tesko radi volan bez veceg gasa, hvala unapred !

Zasto nece da drzi problem je najvejerovatnije regulator hidraulike (ako nece nikako da drzi).Ako nemozes nastelati da stoje poluge po tvojoj zelji onda je problem u poluzju.Za volan koji nece bez gasa problem moze biti filter,pumpa ili ako imas ventil prioriteta na pumpi(vrijedi ako jedna pumpa napaja i volan i hidrauliku)i orbitol.Pumpu je lako provjeriti.Ako je slaba hidraulik nemoze lako dizati bez gasa teret.
 
Pozdrav.
Ako moze mala pomoc. Prijatelj remontuje rovokopac koji nosi torpedov motor ( neznam koji ) pa me interesuje koliko je tesko naci motor za torpeda i koja je cena odprilike ? Dali se to isplati ili je bolje ici sa generalkom ?
 
Deutz motor upće nije teško naći. Većina radnih mašina nosi deutz motorre sa 3, 4, 5, 6 klipova. Svakako je bolje raditi generalko , kad je uradiš barem znaš što imaš. Kupovina polovnog motora je lutrija.
 
takvog torpeda kod mene čovjek kupio krajem 90ih taj traktor do sada nema 500rh nedavno je kupio i malčar za njega godišnje malčira nekih 10rh traktor mi se stvarno dopada kad bude na prodaju moj je mislim na 7506
 
Lepe mašine, samo se meni lično ne sviđa ovaj novi tip auspuha nekako mi ne pristaje uz Torpeda, lepši mi je onaj stari tip bez krivine :ppozdrav:
 
duplak je 1985 godiste, a 7506 je 1988 god!!! Sto se tice auspuha, jeste ovaj je los, nema onaj pravi zvuk kakav bi trebao da ima sestak!!! Trenutno su na odmoru do jeseni :spavam:!!! Prave masine :bravo:
 
Nazad
Vrh