Torpedo

Gle tako sam i ja uzeo traktor pa morao sve priključke kupovat...
Inače dode mi s jacim traktorom manja potrosnja nego s traktorom od 35 konja.
Zato što ovaj parcele od prije igra se s njima i lako ih obradi brzinski da ne pricam ...
Tako da ti je bolje uzet takav traktor i opet bolji je od ursusa sto posto jer je usro nikakav stroj nije bas kvalitetan.
 
TD 55 je loš za lošeg gazdu, a ako planiraš da radiš u šumi beži od TD 55, osim ako nećeš da ti majstor bude stalno u kući :ppozdrav:.
 
a kakvi su ovi 75ice duplaci, jesu li okretni, kakav im je anslajng

---------- Post added at 15:11 ---------- Previous post was at 06:13 ----------

moze li mi neko dati link onih informacija o torpedu 7506, ona stranica sa dimenzijama traktora i sl.
hvala
 
Tak i ja,znam jedino da torpedo potroši manje od Zetora 5011 zato što u Zeku uvjek kad točim vremenski duže točim.

Znam može zeko popit sad ako je upregnut dobro to je opravdano ima mi kum 4718 zeku taj popije i do 70 litara plave na dan...
Ali torpedo dosta manje troši...
Ali opet ne valja gledat na potrošnju.
 
samo mi recite jos ima li torpedo 7506 duplak 89 godiste a da nisu adrijatici posto sutra treba da gledam jedan kaze da je 89 godiste a nije adrijatik, moze li to ?
 
Jucer sam raskopo motor na devedesetki, majstori me guze vec mjesec dana, danas,sutra, i ja i stric smo to sami odlučili, i došli smo do problema na 4 klipa su popucale karike, na razvodu je oso zupčanik onaj na sredini od radilice+ zupčanik bosch pumpe, skinili smo klipove sasvim su u redu samo dolje na radilici kada se poskidaju sve klipnjače ostanu one polutke kockaste gdje je aksijalni ležaj sastrane jel tamo isto idu standard ležajevi ako radilica nije brušena jer jedino to nisam skinio ?
 
Jel zna neko gde se mogu naci polovni delovi za torpeda,i ako moze br.telefona.
Polovnih a i novih delova za Torpeda možeš naći u Vajskoj samo moraš otići tamo i poneti uzorak. Novi delovi su garant bolji nego ovi u prodavnicama jer su radjeni osamdesetih i devedesetih godina (to je iz magacina iz kombinata koji su nekad imali Torpeda). Ja sam za novu spojničku za devedesetku dao 100 E a u KND je 140. Jedan mi reče da i iz KND dolaze tamo pa kupuju.
 
i ja kupio jednog torpeda td 7506a

---------- Post added at 09:42 ---------- Previous post was at 00:22 ----------

Moj torpedo iskace iz skoro svake brzine, ali samo na nizbrdici, kada vuce uzbrdo ne iskace ni iz jedne, lako se salta, necuje se nikakvo brujanje zupcanika u menjacu, ali iskace pa molim za savet sta bi tu mogao da bude problem
hvala
 
pozdrav forumasima,novi sam clan na forumu iz Pirota se javljam radim poljoprivredu i svastarim.Interesuje meTorpedo 75ica saprednjom vucom godiste 84-88 i naravno cena kako se krece .unapred hvala, iVeliki pozzzz
 
Nazad
Vrh