Torpedo

Sa izlaza pumpe ti je najboljeda odvedes za grejac po pravilu je cev a ako ne moze i pancirno crevo a pumpa ti je Rkard Bencic
 
Pored 3,što je blindirano,a šta će ti grejač,zdravom DEUTZ motoru netreba grejač,na kombajnu nemam fabrički,a ni na 75ici,ni na 90ki nemam,a svi pale i na -20,ako imaju adekvatno gorivo
 
Netreba ti grejač,samo dobar akumulator,dobar anlaser,dobre dizne,pumpa da je OK,i eurodizel i na treći krug motora pali

---------- Poruka napisana u 21:08 ---------- Prethodna poruka je at 21:03 ----------

Mada je to i do gazde,kod mene su i IMT539,IMT555 i rusevi tako palili
 
Meni samo nije jasno(ok za stocare koji moraju svaki dan da nesto rade sa traktorom) sto sad palite traktore,na ovo zimsko vreme?
Sebi,komsijama da se dokazujete?
 
Šta je sa fabričkim grejačem na tom traktoru kad hoćeš da ugradiš mokri grejač?
 
Ih bre pa nije valjda u Mačvi toliki sneg da je do usisne grane napadao :osmeh:

Ne sumnjam da je tako samo pitam pošto nikad nisam video mokri grejač na Torpedu.
 
kod nas pa skoro do usisne grane da je stigao,a biće ga još jer cenjeni ministar Dulence PETROVIĆ kupi sav sneg po Vojvodini i dovlači ga u svoju Mačvu. Mi smo ti druže trenutno javni skladištari za sneg
 
Molim poznavaoce Torpeda da mi kazu koje proizvodjac ove PVP, plocica je prefarbana?




Na slici su oznaceni brojevima>
1. crevo od rezervoara na AC pumpu
2. crevo sa AC pumpe na filter
3. crevo sa filtera na PVP
4. povratni vod


Imam i grejac i ventil-magnet, odakle treba da dovedem naftu na ventil-magnet, da li mora da se dovede cevcicom ili moze i pancir crevo?

na to crevo koje dolazi od filtera na pumpu (oznacio si sa brojem 3) treba da stavis duzi suplji saraf, kako bi ti stalo i oko od creva koje ces odvuci na ventil. a vidi kuda ti je najlakse odvuci crevo, kod mene je fabricki provuceno ispod turbine pa gore na ventil. ako ti nesto znaci, mozes i bez creva,tj grejanja nafte da koristis grejac tako sto ces malo zagrejati vazduh u motoru. ali ako je dobar motor ima da pali bez problema
 
Nazad
Vrh