Tomo Vinkovic

Sad cu da te tuzim za kradju patenta:osmeh:.
Samo moras da ga otezas,makar kamen,bar toga ima kod tebe, i obavezno limove 3mm,meni iskrivilo one od 1mm.
I bolje da uradis fiksno,bez nagiba,vec pod oglom od90stepeni u odnosu na traktor.
 
Moze da se uradi na pomeranje ali moralo bi malo jace to da se odradi mada sve je bolje nego motikom kao ja......
 
Sad cu da te tuzim za kradju patenta:osmeh:.
Samo moras da ga otezas,makar kamen,bar toga ima kod tebe, i obavezno limove 3mm,meni iskrivilo one od 1mm.
I bolje da uradis fiksno,bez nagiba,vec pod oglom od90stepeni u odnosu na traktor.
Nemoj hahahahaha napravicu ja neki teg,ocu od 3mm

- - - - - - - - - -

Gotove i kocnice samo da se sjutra namontiraju:osmeh:
kocnice.jpg

kocnic.jpg

kocni.jpg
 
I ja cu morati prebaciti farove u prednju masku,najvise zbog grana koje se saviju pod rodom .Grana zapne izmedju fara i poklopca motora i dolazi do pucanja i kidanja .
 
evo ja zavrsavam prikolicu za Tomu Vinkovica, okacicu slike za koji dan :D pravio sam je od diferencijala ladinog, ima i kocnice, 2.5mx1.5m je, samo sto ne kipuje, nisam hteo da komplikujem jer nemam sta da kipujem :)
 
Dobro je da ima kocnice jer mnogo znaci gde je brdovit predeo kao kod mene uvek moze da se tovari maksimalno i nema da mislis dal ce da ga pojuri.
 
pozdrav kolege. gdje mogu naci one siroke tockove za tome? ima slika u starijim postovima a ako treba cu da okacim ponovo.
 
Ima li neko ziv od vlasnika tomica?Jel se radi nesto sa njima ili makar oko njih?
Ja sam mom pre par dana zamenio ulje i filter ulja,sipao mu MAXIMA SAE 30 da ga malo pocastim.Hteo sam neko "izvikano" da mu kupim,ali kod mene nisam naso SAE 30,sem ovog i Nisotek ulja pa ulete Modrica.
Inace spremam se da mu menjam paknove i da mu stvarno posvetim maksimum oko kocnica pa valjda konacno dobije bolje kocnice,a ne da se preznojavam kad treba da stanem na nekim kozjim stazama.Mozda bude i neka slicica tih radova.
 
evo ja se bas vratio sad iz sela, Toma radio samo puca, freziranje, vukao neka drva :D moram samo da mu napravim roto kosu, jer sad kosim sa IMT 506 :) prikolica je odavno gotova, nego ne stignem slike da okacim, a kocnica bas znaci posebno jer je kod mene bas brdovit kraj! cak sam na prikolicu stavio diferencijal, pa jednog dana ko zna, mozda i ona dobije pogon :D
 
Nazad
Vrh