Teske drljace

Bilo bi idealno da prvi prohod ide bez, a drugi sa rotorima.
Inace, jutros u Crepaju stigle 3 teske iz Vojke.

---------- Poruka napisana 16-03-12 u 20:46 ---------- Prethodna poruka je 14-03-12 at 18:39 ----------

Danas isao da vidim kako napreduje Lalina i moja drljaca, sporo napredujue, bice gotovo tokomsledece nedelje, evo slika
2012-03-16-1.jpg

2012-03-16-4.jpg
 
Au, moracu sutra da skoknem do Pazove da im objasnim neke stvari. Za dva meseca je uspeo samo da naređa klinove na gomilu... Sramota, lažovčina jedna.
 
Pa zbog ovoga mene baš i čudilo da još uvek radi, inače čeka jednu i moj prijatelj, pa već po treći četvrti put ga odlaže.
 
@ lala iz banata i DusanA recite mi kakvi lezajevi se nalaze na rotorima, vasih buducih drljaca. hoce biti drvo plastika? ili standardno metalni lezaj?
 
Danas sam gledao Tupanjac tesku drljacu u radu,sprema odlicno na dubinu setve,bas su je odradili kvalitetno...
 
ja sam isto kupio tesku drljacu ali kod topanjca i jako sam zadovoljan sa njom mislim da setvospremac necu vise koristiti moj drljaca je siroka 3,30 bogme ima ruja posla sa njom
 
A 16 marta bio samo poredao kline na kamaru a vidi sada stroja. Miril još farba???
 
Nazad
Vrh