Teske drljace

Ne znam da li moze od 5 krila, od 4 moze. Ta od 5 krila bi mu bila teska za hidrauliku, 4 krila su mu dosta. Drugar je platio 90000 dinara reducire i duple felne za 1221. Sa njim vuce spremac od 6,2m. Sprema oko 1000 lanaca godisnje.

---------- Poruka napisana u 15:32 ---------- Prethodna poruka je at 15:27 ----------

 
To sa sirinom teske drljace je diskutabilno, proizvodjaci preporucuju za 120-130ks od 4-4,5m. Kod mene niko ni ne uzima sire. Oni koji imaju traktore od 160ks imaju drljace od 5 - 6m. Barem je tako u mom kraju. To zavisi od tezine zemlje, a kod mene je zemlja srednje tezine.
 
nisam vas razumeo jel neko napisao za 1221 Korun drljača ili teška drljača koja bi bila pogodna? a koja za 952?
 



Danas sam bio kod Koruna u Staroj Pazovi da vidim kako napreduju nase drljace, on trenutno radi setvospremace i tanjirace, mi smo sledeci na redu. Kaze mi taj covek da ima toliko traznje da mora da odbija ljude, ono sto sam video tamo mi deluje vrlo ozbiljno i poslovno, ima 6 stalno zaposlenih i jos nekoliko koji dolaze kada ima puno posla.
url=http://www.dodaj.rs/?4/82/2IVrotOZ/2012-01-28-2.jpg]
2012-01-28-2.jpg
[/url]
 
Danas sam isao da vidim drljacu od mog drugara, nova Dubica 4m, deluje jako dobro



---------- Poruka napisana u 17:21 ---------- Prethodna poruka je at 16:56 ----------

 
Ne, znam, vidi na toj slici, pise Nova Mehanika, pa potrazi, cena je 4200e, nisam ulazio u pricu gde je kupio posto sam ja svoju vec uplatio, pa me nije ni interesovalo, zapravo me je zanimala samo cena i kako izgleda.

---------- Poruka napisana 18-02-12 u 08:43 ---------- Prethodna poruka je 17-02-12 at 21:37 ----------

2012-02-17-10.jpg
 
Da košto kaže Lala , i ja sam gledo ovde Dubičku , nekako mi se čini da to nije kao nekad, moraću slikati.
Čim vidim na nekom priključku one "sjajne" Kineske vijke , ili lance smuči mi se . Doduše i tamo vaši proizvodi male privrede uglavnom naoko ne ulijevaju baš povjerenje, mada nemora da znači , znate ono metal ko da je sječen ručnim makazama, a oni šrafovi sa buvljaka , piše 8.8 a u stvari...
 
Nazad
Vrh