Terenci i off road auta u sluzbi poljoprivrede

На то сам и мислио већи профил.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Е то је инвестиција. Ако ћеш возити по асфалту не треба ти. Само испробај ове гуме, овако како изгледају не изгледају ми баш за неки тежи терен.


Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Vozio sam ga jedno vreme, baš sa tim motorom. Izuzetno udoban džip. A i sposoban poprilično. A onda, pozajmim ćaletu, suma sumarum drvo, džip ode, polomljen nos...
 
cherokees either came with 225/75R15 tires (pioneer/sport/upcountry) or 215/75R15 (classic/base/SE)
you can fit up to a 235/75R15 without rubbing issues on stock lift

Nadjoh ovo na nekom forumu
 
А стоку су ваљда биле 17" и 18".

PS - Јесу, али на следећим генерацијама "Чирокија". Овај је на 15-цама или 16-цама.
 
Poslednja izmena:
Ма мислим на сток, али у наредним генерацијама, ал' ако ћеш да радиш лифт, Бог те пита шта би све могао да накарикаш испод блатобрана и овог твог. Него, имаш код нас за око 7-8 'иљада па навише руске 15-це за теренце, "Камине" и "Нортекове".
 
Sacekacu malo da vidim ocemolse uzimat, vjencavat . Ima malo posla unutra , zadnji vlasnik ga unakazio , a prethodni sredjivao . Oko struje se izbrkalo sve , moram rasturiti tablu , nit rade instrumenti , sve ludi kazaljke stoje udesno , ventilator kabine neradi, nece bit dosadno.
 
Те камине и озка су добре само не за асфалт. Кад сиђу на земљу и снег друга прича.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Znam isto da je kod mene glina . Neprijatelj kretanja autom po njivama ovde je blato gline i prokopani kolotrazi od traktora . Kad dodjes na duboke kolotrage na njivskim putevima , nasjednes i tu nepomaze nista , ni blokade , ni gume ni motor , isto kad blato gline zalijepi tockove ,ne pomaze ni kramponi , ni ofroad gume ni centrifuga sto neki misle , guma se pretvori u balon i onda mrdni ...
 
Једини спас код вожње по глини и жутој земљи које овде има у изобиљу је да идеш док пада киша. Звучи чудно али док пада киша спира земљу са гуме. Ауто клиза на све стране али иде. Најгоре је кад престане киша. Онда буде као што се описали. Ово исто зна да буде занимљиво кад смрзне земља, ујутро прођете лагано и кад попусти око подне ни тамо ни вамо.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Nazad
Vrh