Tanjirače

agromerkur tanjiraca vucna od 28 tanjira 2100kg a pise za traktor od 100ks dal je to moguce..?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Moj kum vuce sa 1025.3 i kaze da je u drugom prohodu skroz ispravi i opet traktor skace. Bice da je ta 28 za 1221
 
galicije , samo nisu rekli da li je ta snaga za 5cm dubine ili 15cm , jer navode radna dubina 5-15cm:haha:
 
moram treba mi ali ne taj od 2500kg. to jedino da vucem ali putem da ne spustam u njivu

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Како је ЦвејаПо вукао са русом ону кивоњову, која ништа лакша није од те агромеркурове...мањом брзином и одради посао...ето ти га снимак на прошлој страни...мислим да ју је чак и мерио и да је писао колико је тешка када ју је купио пре коју годину...она мислим да нема мање од 2500кг, јер тамо преко не раде лакше...
 
sve zavisi kakva je zemlja.. Galicije ne pali vatru opet sa tanjiracama kao prosli put...

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Jos se i vidi da je od 5 rupa ukosena u 3,znaci malo vise od pola.Lepo mesa zemlju,peva ruja a pevam i ja.Zemlja je srednje teska tako da kazem.Fali joj humusa,inace na zemljistu 1 i 2 klase moze i u 4 rupu istom brzinom ruja da vuce.Tj mogao je.:osmeh:Na nasim domacim mi se ne svidjaju kucista sa lezajima koji su po meni mrsavi,ruda,itd dalje zavisi od proivodjaca do proizvodjaca

- - - - - - - - - -

A,jes tezina je 2600. nesto.ili ti 110kg po disku.
 
ja je vucem sa zetorom 16145 prvom brzom oko 10 na sat,drugom nemogu da je mrdne...ovo je tanjiraca za traktor od 200ks....nema potrebe da se ukosi ide u zemlju strasno,prvi disk sam morao da stavim 560mm,nisam mogao da yatrpam brazdu koju ostavi od predhodnog prolaza...platio sam je 4700e...svaka preporuka za tanjiracu nigde nije popustio ni jedan var...jedino je farba KATASTROFA....ne samo na tanjiraci,imam i spartac njihov 2007 godiste a farban posle 7/8 godina...
 
Nazad
Vrh