Tanjirače

To za veći silu na manji broj tanjira sam i ja znao ,toliko mi je fizika jaka,al reko probam ne gubim mnogo nova je pa se časkom odvrne i zavrne ,vrećam i 4-ta gas.
Ha ćaća,i ja slušao mojeg ,oko izbora tanjirače ,pa kaže on bi radije ovu,a bilo je već zašto nije onako kako ja kažem,ili onako kako ja oću to ništa ne valja,pa da ne bude tako ja ga poslušam,i sad na kraju ,pa nisi me trebao slušati,trebao si kako si ti hteo,te kad mi to kaže samo mi neka vrućina preće preko kičme od vrata ka guici,samo da znate kako meni nije dosadno.
Elem mali osvrt na gornju sliku,po meni idealan nosač ili držač baterije tanjirače.
 
zdravo svima,imam leskovacku/lemind 24 diska tanjiracu u dooosta losem stanju i potreban je remont e sad gde je najbolje kupovati delove ako moze neka pomoc hvala svima unapred
 
Gledao sam tanjirace adut 2.8 sa ramom 150*150 ali kazu da moj rus 82.1 1998 godiste nece moci sa njom a ako bi uzeo 2.6 sa tim istim ramom znaci pogresio bi?

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
@Grunt Rucica do vrata,ja prikljucim tako da na dole dize tanjiracu,a na gore je spusta,ako na to mislis.

Sem ako se ne tanjira po blatu,82.1 obicna ili ravan most ,ne vidim sto ne bi podjednako vukli iste tanjirace ,nije grip problem kod 82.1 nego ks.
 
Kazu da ovi sa ravnim mostom su jaci
@Grunt Rucica do vrata,ja prikljucim tako da na dole dize tanjiracu,a na gore je spusta,ako na to mislis.

Sem ako se ne tanjira po blatu,82.1 obicna ili ravan most ,ne vidim sto ne bi podjednako vukli iste tanjirace ,nije grip problem kod 82.1 nego ks.

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Ja sam kupio ferokop 26 diskova veći ram 150 x 150. 820 rm ne može da je vuče skroz zakošenu sa dignutim točkovima. Probao jednom i posle 50 metara je poskakivao i nije mogao dalje. A tada su uslovi bili idealni. Po rečima mog zeta moja tanjirača se teže vuče od adut 28 diskova. Al hteo sam teži ram i ne kajem se. Pitam samo jer menjate ukošenost kada drugi put tanjirate za pšenicu?
 
Čantavirac ima 32 consum i vuče sa 105 rus rm sa mečka motorom onaj šestak i prvi prohod skroz ukošeno drugi poravnat i bude samo tako urađeno.
 
Oba creva se priključe pozadi u gornju i donju spojnicu i iz kabine predpostavljam krajnjom desnom polugom podižeš i spuštaš?Mislim na mtz 820...
Pa to sam ti i napisao,namestis kako ti odgovara.Ja namestim da rucica na dole spusta tockove jer onda brze okreces na uvratinama,namestis se za sledeci prohod i onda sa rucicom na gore trazis na pola da podigne polako tockove,sve radis u hodu i ne gubis vreme...
 
Nazad
Vrh