Tanjirače

Ljudi, ja kupio danas Consum tanjiracu, ram 100x100. Malo je laksa, a ja hteo da kupim stranu iz uvoza. Ali ovo naletelo povoljno. Da li sam se presao? kako su se pokazale takve tanjirace?
 
:osmeh:
A zasto? Jel puca kao zvono? :osmeh:

- - - - - - - - - -

@Montoya Slike sutra, kada stigne. Placena je 2100e sa rotorima.
 
Šta kažete na ovu kratku tanjiraču
2,2m 1085kg cena 2560e
367909421911359.jpg
[/URL] [/IMG]
dal je bolje kupiti tako nešto ili klasičnu vučenu tanjiraču V28
 
Ja mislim da je ovo bolje. Mnogo bolje prevrce zemlju i zatrpava zetvene ostatke zbog specificnog polozaja tanjira koji klasicne tanjirace nemaju.
 
Ja mislim da ako uzimate tanjirače ubedljivo jača, za iste pare uzmeš od trišić-sloga rama 20x10 i da pevaš oko 2t teška za 3950 sa rotorima
 
Ivice,reću ti ako voziš sutra na prezentaciju :osmeh:
Inače prizvođač je renomirana ukrajinska firma
Diklofen,u selu nema ni jedna vučena tanjrača a i one lake nošene na prste možeš izbrojati a pola od njih nisu nizašta
Znači treba mi ona koja je univerzalnija dal ova kratka il neka vučena tipa consum,adut,fercoop
 
Odradi jedan par valjaka da flahovi budu nazubljeni i idu ukoso tj. u spiralu.Mnogo ce bolje raditi.Inace svaka cast majstore.
 
Za fi 350 nije neophodno da idu ukoso, a nazubiti flah 30x10 i nije tako jednostavno i mnogo bi poskupelo proizvodnju, a vlasnik nije želeo toliko da investira u priključnu mašinu.
 
Manjevicu jel moze zeleni da je vuce... Mislim da ce da mu bude tesko, drugi prohod pogotovo, nema prednju vucu... :ppozdrav:
 
2100e. Na slikama deluje da nije mnogo ukosena, all u stvari jeste. Traktor je 84ks, ima posla sa njom. Za dobar posao u drugom prohodu, treba 100ks i prednja vuca.
Na ovim slikama se malo bolje vidi kako je ukosena.
img20150715124355.jpg
img20150715124344.jpg
 
Nazad
Vrh