svastara

Neka mi neko kaze sa koliko dana zecici izadju iz gnezda tj.kotilice? Moja se okotila prvi put pre 3 dana,jos nisam uspeo da prebrojim male.
Još je rano za izlazak, a za koji dan ćeš prebrojati male, kad budeš brojo uzmi malo dlake iz gnezda pa istrljaj ruke zbog mirisa.:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

I društvo nemojte zaboraviti da za novogodišnju trpezu bude i koji ukusan zec.
 
Crnomarkovic mene pitas jeli pravim mini farmu :osmeh: a kod tebe i panonka i hajkom se okotile isti dan.Bice i za trpezom bar jedan zec, kakvi smo mi to kunicari ako nebude.
 
Neka mi neko kaze sa koliko dana zecici izadju iz gnezda tj.kotilice? Moja se okotila prvi put pre 3 dana,jos nisam uspeo da prebrojim male.
Oni ce izaci kada budu imali 10-tak dana, a sto se tice prebrojavanja to mozes uraditi dok su u gnijezdu... skloni zenku i mozes ih prebrojati u gnijezdu.
 
Ja moje odma sutra dan prebrojim,posto zna biti nekada i koje uginulo pa da ga odma izbacim nego da cekam pa da se usmrdi...obavezno ruku protrljati ispod zenke i onda mozes raditi sta hoces sa malima!!!Moji su sa 10 dana tek progledali,a sa 15 su poceli da izlaze!
 
Moji imaju 15 dana i nemam pojma koliko ih ima... to gamize, bjezi , a da ih vadim u neku kutiju necu.. bitno je da su svi ok, a da ih prebrojim mogu i kada imaju 20 dana..mislim nebitno mi je...
 
Moji imaju 15 dana i nemam pojma koliko ih ima... to gamize, bjezi , a da ih vadim u neku kutiju necu.. bitno je da su svi ok, a da ih prebrojim mogu i kada imaju 20 dana..mislim nebitno mi je...

Jest nebitno broj samo moguce je da nekad ima i uginulih pa bi trebalo to maknuti...
 
Poslednja izmena od urednika:
Pregledam ja leglo, da nema slucajno uginulih i to je to..

selmoxy dolazis li u Tesanj na izlozbu ?
 
Hvala puno svima. Samo sam radoznao a ne bih da ih uznemiravam.Danas im je peti dan,uspeo sam u svom onom gnezdu da prebrojim 8,i svi se mrdaju. Valjda ce biti ok,na srecu vreme nije mnogo hladno.
 
Hvala puno svima. Samo sam radoznao a ne bih da ih uznemiravam.Danas im je peti dan,uspeo sam u svom onom gnezdu da prebrojim 8,i svi se mrdaju. Valjda ce biti ok,na srecu vreme nije mnogo hladno.

Ako su moji preziveli pocetak ovog hladnog decembra kod mene je bilo i -18,kada su se zenke kotile,i samo 1 uginuce od 30 komada,veruj mi da je tvojima sauna :cool:sada...
 
SRECAN RODJENDAN MARKO94 Sve najlepse da kotilice uvek budu pune I na trpezi uvek da se nadje kunic.
 
Hvala, takodje svima sve najlepse i neka vam ova godina donese sve sto se kupiti ne moze, a sto se moze snaci cemo se!:ppozdrav:
 
KOLEGE SRECNA NOVA 2013 GODINA da svima budu pune kotilice usonja:osmeh:i da se ova grana stocarstva u narednoj godini sve vise razvija...:ppozdrav:a sada odo na TRG SLOBODE!!!ZIVELI:ppozdrav:
 
Dragi moji ljudi!Želim vam puno sreće,zdravlja,ljubavi i što više zečeva.Da se zeke prošire i pročuju po bednoj Srbiji i da imaju cenu,kaku bog zapoveda!!!!!!
Evo ostala mi flaša vina,pa je gledam ko dete lizalicu!Odoh da je otvorim pa šta bude?!
Veliki pozdrav iz SREMA!
 
Srecna nova godina svim clanovima i hvala ostalim clanovima za cestitanje.
Ja cekam tek po bozicu da se bacim na degustaciju kunica posto jos je post.
 
Sretna vam svima nova godina da mi budete zdravi zivi vi i vase porodice ... zelim va zekana zdravih i lijeppih i zivahnih.... SRETNA NOVA 2013. GODINA ...
 
Svim kunicarima dobre volje srecna nova godina , puno srece i zdravlja vama i vasim porodicama! Puna legla zecica ::000:: i pune trpeze ukusne zecetine i dobrog vina ::vino:: ... uzdravlje i ziveli !!
 
Nazad
Vrh