svastara

zima-2012-041.jpg
 
Poslednja izmena:
Sta mislite na mesanca(B.orijas otac a mama mesanka)koji sa 10 meseca ima 7.3 kg danas sam ga stavio na vagu i kada sam pogledao bas sam se zacudio i prijatno iznenadio:osmeh:...
 
Hehe:haha:,da licno moj 14 februara ce mu biti godinu dana,a vec sam ga pustao kod svojih zenki i radi kao lud :osmeh:a zecici su dosta krupni,i brzo napreduju!
 
Onda nista lonac:osmeh: ..
Svaka cast druze na odgoju..lupi i neku slikicu da ga vidimo..
pozzz
 
Onda nista lonac:osmeh: ..
Svaka cast druze na odgoju..lupi i neku slikicu da ga vidimo..
pozzz
Hvala kolega ,sutra cu verovatno postaviti neke slike i od cistih B.orijasa i od njega,pozzz...

- - - - - - - - - -

Evo ipak sam stigao danas da ubacim slike...
imao oko 7 meseci
dscn1386.jpg

a ovo je danas uslikano
dsc0124.jpg

slikano je sa 2 razlicita aparata pa je zbog toga razlika u boji...
 
Bas lepo crnomarkovicu,i ja cu moje sledece nedelje da koljem i da stavljam u salamuru,pa da vidimo kako ce to ispasti to mi je prvi put da cu raditi!
 
Pozdrav drugari,nemam zecove 20ak god i sad razmisljam da se malo posvetim usonjama al samo kvalitet pa me interesuje kako bi mogao nabaviti robu poput onog Perinog glavonje i neku dobru zenku.Ako neko ima resenje neka mi se javi.
 
Imam cetiri zenke belgijskog orijasa, tri starosti 9 meseci i jedna skoro dve godine (njihova majka). Pre mesec dana sam nabavio muzjaka koji je star 9 meseci i od tada pustam sve cetiri zenke, ali bez uspeha. Beze, kriju se, muzjak pokusava ali se one samo legnu na pod i on ne moze nista. Molio bih za neki savet. Unapred hvala.
 
Pozdrav drugar,i ja imam 2 zenjke belgijskog orijasa,tek cu da ih pustam krajem januara nadam se da ce moje hteti da prime zeca,a cuo sam da one tesko primaju zeca i kada kote da je max 6 zecica,kolege su mi pricale da dajem par dana lisce od persuna i da onda dobiju nagon za parenjem,a moja preporuka ti je da ih koji dan stavis na dijetu,detelinu mozes davati koliko hoces a granule tj(zitarice kojim ih hranis smanji)tako barem ja kod mene moje mesanke nateram da se pare:osmeh:!Nadam se da ce ti barem nesto ovo pomoci...
 
Zenki na svakih 15tak dana stidnica nabubri i postane ljubicasta,tada je ubaci kod muzjaka,primice ga i ostace skotna.Ja tako radim i uvek je uspeh zagarantovan.
 
Poslednja izmena od urednika:
Neka mi neko kaze sa koliko dana zecici izadju iz gnezda tj.kotilice? Moja se okotila prvi put pre 3 dana,jos nisam uspeo da prebrojim male.
 
Nazad
Vrh