svastara

Ja mislim da ovaj donji jeste a zecica se nevidi lepo mozda jeste ,a mozda i nije ali mislim bar po usima da nije.U svakom slucaju lepi su, kao da je i bitno dali su ciste rase ili ne.Pozdrav.
 
Kod Belgijskih orijaša podlaka mora da je siva. Ako je podlaka siva i drugi parametri u redu onda je čistokrvan. U leglu se ne sme pojaviti druga boja onda nije čistokrvan. Ja sam gajio kuniće 10 godina i bio na više izližbi šampion i znam da kod čistokrvnih mora da je svako leglo isto.


Otvorena je tema o Belgijskim orijasima pa se diskusija moze nastaviti tamo.
 
Peto, ispraznio sam poruke nemam nijedne. Kad napisem i posaljem on mi vraca da ima neka greska i da ne mogu da posaljem poruku.
 
Aj Peto napravi neko forum za oglase znam da vec ima,ali nebi bilo lose da se napravi u okviru kunicarstva gde ce se stavljati samo oglasi o prodaji kunica.
 
Hahahahah, da nisi zaradio koju paru prodajom nekih kunica pa si dobre volje....
Nisam nista pazario ni prodo nego se radujem da je sutra petek, dan da se spremamo na vikend.
muha upisi lokaciju jel cu morati kupiti bum sprej.::000::

@ djuradj.umkovic2
Nemozemo da pravimo takvu temu jer bi onda svaki podforum trazio da ima sopstveni oglasnik. Tako je dogovoreno sa Novii-jem i to se mora ispostovati.
 
Pa dobro dogovor je dogovor ali mislim da je to greska.Nebi bilo lose da svi imaju svoje oglase bar ja tako mislim.Pozdrav.
 
Kada bi se teko uradilio onda bi forum izgledao ko Gradanski oglasnik. I sada imamo nove clanove ciji je prvi post u prodaji, misli dabaka je pa ajd da se reklamiramo. Zbog tog je i uvedeno da moras imati 30 postova pa tek onda mozes postaviti oglas.
 
Napravi lepo temu cena kunica na trzistu pa nek svako napise po koliko on prodaje ili koliko je cuo da je cena.Tako to nece biti oglasi.Cisto predlazem nemoras usvojiti.
 
Ja prodajem po 6 eura kilu,a u mesnici znaju biti i po 8-9 eura al mislim da je to preskupo jer bi svi radje teletinu nego kunica punog kostiju

peto eto kad nudis ja imam muzicku,daj nesto da svira ,nesto sta je kod vas popularno :D
 
Prodas zeca zivog po toj cijeni, ali kad se meso prodaje onda je drugacije, sta mislis zasto mesar otkupljuje od seljaka stoku pa ih on kolje i prodaje meso, normalno jer vise zaradi! Ja takodje prodajem 1kg mrtve vage po 6 eura.
 
Kod mene u somboru je 3,5 evra kilo zaklanog retko i 4 evra. Kilo zive vage na malo ne znam, kod otkupa na veliko 2 evra zive vage.
 
Dobro ja zivog kunica od 2 mjeseca ne dam manje od 10 eura, a 1 kg mesa ne dam manje 6 eura i ja ih tako prodajem.
 
Interesuje me koje vage koristite za merenje zeceva? I koliko cesto ih merite. Meni su preporucili neke elektronske al to polovno kosta 10 000 din pa mi malo mnogo, zato me interesuje ove manje kolko su precizne i do koje cene
 
Kako kod okrenes ja dajem jeftino jel ko hoce zakoljem mu i prodam za 600din. a ako hoce zivog isto 600din.Napominjem da su to zecevi od 4kg.Ali to radim tako samo ako mi ostanu da neuspem da ih prodam ko manje,inace cim ih odvojim od zecice odnesem na pijacu i prodam po 200din.
 
Nazad
Vrh